Pomocy z logami!

Witam wszystkich. Pisze do was ponieważ nie moge sie uporać z problemem wirusów. Mianowicie nie wiem skąd ale co chile, dosłownie co chilke atakuje mnie jeden i ten sam wirus. Czułem że mi net zamula więc przeskanowałem dysk i wykryto Critical object a mianowicie : Cookie:świstak@tradedoubler[2],txt. Co przeskanuje dyski i usune pasożyta to po jakimś czasi praktycznie po chwili znowu go łapie :confused: Naprawde nie mam pojęcia o co może tu chodzić, także prosze o pomoc !!

To nic groźnego, zwykłe ciasteczko :slight_smile:

Jeśli uzywasz IE, to będziesz je miał non stop. Jeśli masz inne obawy co do wirusów, wklej logi z HJT i SilentRunners: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

Joan oto te logi o które prosiłeś, bardzo bym prsił o sprawdzenie ich:

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\rpcc.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Folder usuń w trybie awaryjnym, a wpisy w hjt.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Oto log z HijackThis:

A to log z SilentRunners:

Swistak210 proszę zmienić tytuł na konkretny.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

Czy mógłby mi ktos poradzić jak mam usuwać te wpisy Hijackiem? Jestem na tym forum od nie dawna i to jest mój pierwszy post wiec nie znam sie jeszcze tak bardzo żebym wszystko rozumiał. :frowning: Moge prosić o dokładniejsze instrukcje??

Uruchamiasz HijackThis => klikasz Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => stawiasz ptaszek przy wpisach, które chcesz usunąć => klikasz Fix checked i potwierdzasz usunięcie.

Usunąłem tylko wpis drugi czyli:

Pierwszego wpisu nie ma,bynajmniej ja go nie widze:

A oto logi po wykonanych czynnościach:

Już jest ok.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.