Pomocy z upgrade windows 7


(Marcinpopiel1) #1

Witam,posiadam upgrade do winddows7 niestety nie zdążyłem go użyć bo komp mi padł,posiadam laptopa hp z vistą i moje pytanie jest takie czy mogę użyć w jakiś sposób tego upgrade które jest od innego komputera i zainstalować na hp ( upgrade jest do e machines).Wiem że na stronie głównej windows napisane jest że każde upgrade przypisane jest do konkretnego komputera ale przecież na płycie jest klucz aktywacji więc...........no nie mam pojęcia proszę o podpowiedz.


(rgabrysiak) #2

Niestety jak sam mówisz upgrade dotyczy komputera do którego został przypisany, skorzystanie z niego na innym jest niezgodne z licencją.


(Marcinpopiel1) #3

Tak to i ja wiem,podobnie niezgodne z licencją czyli nielegalne jest wgranie czystej instalki visty np.pobranej z internetu i wpisanie klucza licencji ze spodu komputera a działa w 100proc. Czy ktoś próbował wgrywać upgrade przypisane do innego kompa? nie pytam czy jest to legalne tylko proszę o radę jak to zrobić.


(Plgracz) #4

Niestety taka operacja zakończy się niepowodzeniem, ponieważ razem z obrazem systemu dostarczane są sterowniki do konkretnego komputera. Na Twoim miejscu nawet bym nie zaczynał takiej zabawy.


(Wiktor 1996 96) #5

System zainstalujesz bez problemu ale będzie to nielegalne z tego co wiem sterowniki do komputera są dostarczane na osobnej płycie tak jest w przypadku acera.