Pomocy

(Ocult) #1

Wlasnie mialem przed chwilom wlamanie do kompa!Siedze sobie przed monitoerm a tu mi wyskakuje napis "Zamknij se Cd roma!"Jak tego hakera namierzyc?I jak go moge go powstrzymac? :frowning:

(in┼╝. Piniol) #2

zainstaluj sobie jakiegos firewalla :slight_smile: I nie musi to byc wcale wlamanie tylko jakis upierdliwy programik

(Beed) #3

do wyboru do koloru

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=55&g=8

PoZDRo 8) 8) 8)

(Ocult) #4

Tak Piniol tylko ze zapomnialem dodac ze mi sie cd romy otwieraly :smiley: .A to juz jest sprawa hakera.

(fiesta) #5

My┼Ťlisz ┼╝e nie mo┼╝na napisa─ç programu wysuwaj─ůcego kiesze┼ä nap─Ödu CD???? Mia┼éem kiedy┼Ť taki programik zadawa┼é pytanie "Nie masz gdzie na biurku postawi─ç fili┼╝anki z kaw─ů???? Je┼╝eli udzieli┼ée┼Ť odpowiedzi tak wy┼Ťwietla┼é napis to prosze i wysuwa┼é kiesze┼ä nap─Ödu.

(Ocult) #6

Mo┼╝e i jest taki program ale wiem ze to sprawa hakera bo przeskanowalem anty trojanem i znalazl trojana :Executora"

(Asterisk) #7

No to do zsypu z nim :smiley: :smiley:

(system) #8

Zainstaluje firewalla jednak lepiej ┼╝eby ten trojan posiedzial, bo przy nast─Öpnym wlamaniu firewall np ZoneAlarm zapisze IP po┼é─ůczenie przychodz─ůcego :wink: no i masz kolesia \:D/

PS wysuwana szufladka i napisy to min. NetBus, ale niekoniecznie.

(system) #9

Firewalle pokazuj─ů te┼╝ jak kto┼Ť skanuje tw├│j IP. Mi tak skanuj─ů ze 20 razy dziennie

(in┼╝. Piniol) #10

Prosiak tez potrafi wysunac cd-rom, w delphi to jedna linijka kodu ehehe (prosiak jest napisany w delphi ehehe)

(system) #11

Caffeni też potrafi długo by tu wymieniac ale podalem pierwszy lepszy przyklad który mi do glowy wpadł :smiley: