Pomocy

Post 1

Prosze o pomoc. Otóz miałem wirusa, i po jego usunieciu nie moge uruchamiać żadnej aplikacji (plków *.exe). Tylko pojawiasię okno za pomocą jakiego programu uruchamiać takie pliki. No właśnie jeżeli ktoś zna ścieżke do programu który uruchamia pliki exe to prosze o pomoc.

Post 2

Aha jeszcze jedno mam Windows Xp professional.

Od czego masz opcję zmień ??

Update:


fiesta

Jak sama definicja wskazuje pliki z rozszerzeniem exe są to pliki wykonywalne więc do ich uruchamiania nie jest potrzebna żadna aplikacja z wyjątkiem systemu operacyjnego.

Tak to wiadome ale jeśli np wirus usunął wszyskie dane z rejestru o plikach exe to skąd windows ma wiedziec że one same się uruchamiają, wiec wyskakuje mi okienko jakby te pliki byly nieznane. Oczywiscie ze moge uzyc opcji zmień ale jaki program mam wskazac ??

A może użyj opcji przywracania systemu, którą masz w windows XP. Wybierz punkt przywracania sprzed momentu zainfekowania systemu przez tego wirusa i odtwórz ówczesny stan. Wszystko powinno wrócić do normy.

Pozdrawiam

Spróbuj odinstalować jakąś aplikację i zainstalować ją na nowo. Jak Ci się uruchomi to masz wielkie sczęście. Jeżeli nie, to niestety czeka Cię reinstalacja windowsa.

Jestem pewien że taka aplikacja istnieje ( w Win98 na pewno była bo miałem podobny probel i sobie poradziłem jednak w XP tamtego programu nie ma) trudno pozostało tylko jedno.

wirus po prostu zniszczyl te pliki, nic na to nie poradzisz