Pomożcie! AllPlayer otwiera mi pliki muzyczne,ale nie moge i

(Martunia284) #1

Prosze,doradzcie mi.Pozgrywalam kilka nowych dobrych nagran i otwierają mi sie owszem w AllPlayer,moge je odczytywac i sluchac do woli....ale gdy chce je zgrac na plytkę CD w Nero ,jest to niemozliwe.Tylko pojedynczo mogę nagrac ,to znaczy jedno nagranie na 1 plyte ale tylko gdy otworze w Windows Media Player.

Proces nagrywania na ekranie przebiega normalnie,ale w rezultacie plytka jest pusta...

Moze ktoś "dobry" mi doradzi???Dzieki.. :frowning:

(adam749) #2

Wywal wszystkie kodeki jakie masz. Przeczyść dysk i rejestr programem Ccleaner i zainstaluj te kodeki.

(Martunia284) #3

Dzieki serd.za odpowiedz.

Kodeki czyli instalki,ktore zgralam z plytki po zainstalowaniu XP?

Sprobuje to zrobic po kolei..Ale jestem trochę niekumata w tej dziedzinie..I nie wiem czy tak do konca sobie poradze...Bede jeszcze pytac..Pozdrawiam..

(Piotruś17) #4

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 4.0.0+Full - link do bdb. moim zdaniem kodeków

" Kodek jest skrótem od "koder/dekoder", co oznacza urządzenie lub program zdolny do przekształcania strumienia danych lub sygnału " - cytat pochodzi z Wikipedii.pl

(Martunia284) #5

Witam!

Filmik/teledyski/ przegrane z wrzuty/i otwierają mi sie w Media Player Clasic i to jest w porządku.Zgralam na plytkei odtwarzają sie tylko na kompie..Na DVD niestety ,nie!!!Otrzynuje infiormacje,ze DVD tego pliku nie obsluguje...Wiec z DVD slucham tylko...Niestety!

Ale plili tylko AUDIO,na ktorych mi najbardziej zalezy,w dalszym ciagu zgrywaja sie i otwierają w ALLPlayer..Problem ten sam..Pojedynczo mogę zgrywać,ale gdy chce zgrac caly plik na plytkę,jest to niemozliwe...Zrobilam wszystko zgodnie z instrukcja..Wyrzucilam stare kodeki ,zainstalowalam nowe.A wczesniej przeczyscilam dyski Cleanerem..Poradzcie..Prosze!

Pozdrawiam ............................

(Monczkin) #6

Przeczytaj proszę regulamin forum. Nazwij temat konkretnie i popraw błędy.