Pomóżcie mi usunac to badziewie

Ostatnio zainstalowalem F-secure internet security 2007 i nie podoba mi sie on… i chce go usunac ale sie nie da… w panelu sterowania/dodaj lub usun programy nie chce sie usunac… tzn przez ulamek sekundy pokazuje sie wiersz polecen i znika i potem juz nic sie nie dzieje w trybie awaryjnym jest to samo…w folderze z tym programem jest folder uninstall jednak gdy klikam na ikonke uninstall pokazuje sie zebym usunal przez dodaj lub usun programy… wiec prosze o pomoc bo juz nie wytrzymuje …

no więc moze sprobuj ustawic żeby nie startowal ten program przy starcie systemu(wejdz w start, uruchom i tam wpisz msconfig i potem w uruchamianie i tam odznacz zeby nie startowal ten program) zrestartuj kompa i sprrobuj wywalic jak nie pojdzie to napisz to ci napisze przez rejestr sprobojemy

probowalem praktycznie wszystkiego co znam ze sposobow a z rejestrem jeszcze sie teraz nie bawilem chce go poprostu usunac zeby go nie bylo… zeby nie zamowal ramu i procesow i zeby nie bylo problemow z instalacja innego antywira…

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 19:04

jednym slowem mam dosc badziewia jednego :slight_smile:

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 19:15

???pomocy???

Znalazłem tu: http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=152255

a tam link do programiku usuwającego “ten badziew” czyt.“F-secure internet security 2007” :lol:

ftp://ftp.f-secure.com/anti-virus/to…l/uninst23.zip

Może się przyda :czarodziej:

heh dzieki Mendelejew sprobuje jak cos to będe pisal dalej :slight_smile:

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 19:25

Mendelejew człowieku czynisz cuda :):slight_smile: masz u mnie piwo … usunalem to draństwo:) i jestem z tego powodu strasznie szczesliwy :slight_smile:

coockie ostatnie raz zwracam uwagę na konkretne nazywanie tematów. Popraw to. Następne takie tematy będą lecieć od razu do śmietnika.