Pomożcie mi złożyć kompa ;P za 1850 bez napędu

Idą święta wiec trzeba sobie zrobić jakiś prezent, a ze kompa mam już nie pierwszej młodości to chciałbym go wymienić. Komp będzie przeznaczony prawie wyłącznie do gier (najnowsze typu gta 4, call of duty 4,5, gears of war 2 itp. muszą chodzić superaśnie bez żadnego malutkiego zarzutu :stuck_out_tongue: Na kompa mogę przeznaczyć 1850 zeta, i napędu mi nie trzeba bo niedawno kupiłem nowy do mojego starego kompa to sobie go przełoże jak będę miał już nowy. A co do reszty co czekam na propozycje bo ja zbytnio sie nie znam na prockach, płytach głównych itp. Czekam i pozdrawiam :stuck_out_tongue:

za 1850 zł to mozesz pograc w takie gry jak gta 4 na srednicha detalacha raczej :wink:

e5200

9600gt od msi z oc

2gb ram patriot llk

320 gb dysk samsunga z sefi f1

Płyta Msi P43 NEO-F

zasilacz mc-350w albo cos mocniejszego np ocz 550w

Procesor : Intel Pentium Dual Core E5200 - 290 zł

Płyta Główna : Gigabyte EP31-DS3L - 225 zł

RAM : GoodRam 4GB (2x2GB) PC800 CL5 - 80 zł

Karta Graficzna : Palit Radeon HD4870 512MB - 799 zł

Zasilacz: Pentagram CAV-500-A12S - 210 zł

HDD : WD 320GB 16MB Cache AAKS - 175 zł

1859zł

voytasss ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

tylko po co mu lepsze chłodzenie na proca, skoro on i tak nie będzie kręcił procka, lepiej ta kasę dać w lepszą płytę główną

http://www.agito.pl/socket-775/gigabyte … 33272.html

np taką

Hmm a może jeszcze ktoś dorzuci jakieś propozycje żebym miał z czego wybierać :stuck_out_tongue_winking_eye:

steemm , skąd wiesz, że nie będzie kręcił procka?

e5200

MSI P43 NEO-F

Patriot 2GB (2x1GB) PC800 CL4 LLK

WD 320GB 16MB Cache AAKS

Corsair CMPSU-450VXEU ATX 450W PFC EU

Palit Radeon HD4850 Sonic 512MB DDR3

Cooler Master Elite 331

“Poskakałem” po w/w postach i coś takiego wg. mnie będzie najopowiedniejsze.

P.S.

voytasss , o ile mnie pamięć nie myli to już Twój trzeci temat na ten temat?

A bo dopłynęło mi troszkę kaski i jestem w stanie nawet 2000 zeta dać na kompa, jedyne co nie potrzebuje to napędu bo przełoże se starego kompa. A to już mój 3 podobny temat żeby jak najwięcej propozycji miałem i to co powtórzy sie najwięcej razy od różnych osób to raczej wybiorę:P

Aaaa i jeszcze co ważne żeby na lokalu można było pograć, bo często zbieramy sie z kumplami w jednym miejscu i gramy przez sieciówki nawet w 10 kompów.

Weż se zobacz tu są jakieś zestawy http://www.proline.pl/sklep.php?g=Zestawy+komputerowe

Nie ma tam nic co by mi odpowiadało

viewtopic.php?f=19&t=267420

Poza tym większość nie zawsze ma rację. :slight_smile:

Popieram zestaw by plunio7, ale dysk Samsung F1 320GB, reszta jest ideał. :slight_smile: