Pomóżcie podłączyć router ZTE MF10

Witam.

Wczoraj kupiłem w punkcie internet w play. W zestawie dostałem modem ZTE MF637 i router ZTE MF10.

Jak podłączam modem bezpośrednio do usb wszystko działa jak należy ale nie mogę uruchomić routera. Napisali że router nie wymaga żadnych sterowników.Gdy wkładam modem do routera to świecą wszystkie diody ,sieć ,wlan,ppp,wps.mam do niego tylko zasilacz sieciowy .czy potrzebny jest kabel ethernetowy którego nie dostałem w komplecie?

Może ktoś ma taki sprzęt i wie jak go podłączyć bo ja nie wiem co zrobić , nerwy mnie biorą na ten router .

Pomóżcie i napiszcie jak to zrobić żeby działało.

Prawdopodobnie nie skonfigurowałeś routera. Na tej stronie w programach użytkowych za chwilę wrzucę opis jak dokonać konfiguracji w routerach. Możesz poszukać opisu na Google. http://chomikuj.pl/stanj23. Możesz też tu zobaczyć sieci-komputerowe-f15.html

A gdzie masz support do usługi? Co teraz w punkcie obsługi się wyklręcają? Niech ci go skonfigurują. A poza tym jak napisałeś router posiada wlan czyli sieć bezprzewodową tak że do połączenie nie potrzeba kabla.