Pomozcie w doborze grafiki i zasilacza

Proszę o podanie w tym wątku nazwy zasilacza wraz z jego dokładnymi parametrami , oraz o wskazanie sklepu z możliwością jego zakupu w Polsce za 130 zł. Zawsze dobrze wiedzieć jak jest jakiś lepszy sprzęt.

zamiast tu sie klocic o zasilacz powiedzcie mi czy ten zasilacz pociagnie mojego kompa z hd7770 i prockiem phenomem x3 jak juz bym wymienial czy od razu wziasc jakis wiekszy niz 450w. zalezy mi na tym bo nie chce wydawac za duzo pieniedzy na zasilacz ale zeby juz uciagna i tego fenoma po zmianie w przyszlosci

Dodane 12.04.2013 (Pt) 15:44

a ijeszcze jedno pytanie bo nikt czy tej firmy radek bedzie ok ?? bo wlasnie chce go wziasc

http://tablica.pl/oferta/nowa-nieuzywan … 2AQEZ.html

Dodane 12.04.2013 (Pt) 22:32

halo odpisze mi jeszcze ktos czy nie??

…chyba nie czytasz postów - poleciłem Ci kartę grafiki HD7770 za 419zł i zasilacz, ale jak chcesz mocniejszy niewiele droższy to proszę:

OCZ CoreXStream Series 500W ATX Non-Modular (OCZ-CXS500W-EU) z dwoma liniami +12V (25A, 20A) - łączna moc tych linii 444W (bez certyfikatu 80+).

     image_id: 5350

tu masz trochę tańszy ale też wydajny:

Corsair VS Series 450W CP-9020049 jedna linia +12V (34A) o mocy 408W (nie ma certyfikatu 80+)

     image_id: 5586

ps. odradzam kupno używek zwłaszcza kart grafiki i zasilaczy (najbardziej awaryjne podzespoły komputera)

jeszcze pytanie do was. czy jak wezme ta amd radeon hd7770 to liczy sie producent czy hd7770 to hd7770 i parametry sa takie same?

Dla mnie ważna jest jakość/wydajność chłodzenia (producenci mają różne układy chłodzenia) jak również długość gwarancji (większość producentów ma 3 lata niektórzy 2).

Ogólnie tak ale liczą się mankamenty.

davidss1991 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.