Pomożcie ! wszystko znikneło ! :(

A wiec mam powazny problem nagle nie wiadomo jak zniknely WSZYSTKIE zdjecia z dysku D z kompa korzystam tyllko ja , i wiem na 100% ich nie kasowalam , bylo tego mnustwo foldery , i wogole a teraz zostala tyllko część folderów ;((( po zdjeciach ani sladu kto wie o co chodzi?!?!? i czy jest szansa na to ze przywroca sie wszystkie zdjecia ! ;( pomocy 1136907 ;(((

Przede wszystkim, nic nie kopiuj na ten dysk i nic z niego nie usuwaj.

Nie uruchamiaj na nim defragmentacji, czy skanowania dysku.

Jeśli to oddzielna partycja w stosunku do systemowej to zainstaluj sobie dowolny program do odzyskiwania plików, np. Convar PC File Recovery (dobry i darmowy).

Jeśli to ta sama partycja, co systemowa, to zainstaluj ten program np. na pendrivie.

Pamiętaj, że odzyskiwane pliki muszą być zapisywane do alternatywnej lokalizacji, dlatego przygotuj sobie miejsce na innym dysku, lub dużym pendrivie.

Poczytaj :arrow: Odzyskiwanie danych

Użyj programu PC Inspector File Recovery. Menu “Tools” -> find lost data -> zielony ptaszek

viewtopic.php?t=152006&highlight=

Możesz przygotować na innym kompie wersje na pendrive (mniej inwazyjną).

anee ,

  1. Proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  2. Na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.