Pomóżcie wybrac drukarke

Witam forumowiczów.

Mam taki lekki problem. Zepsuła mi się drukarka hp610C. No i chciałbym sobie kupić nową i właśnie nie wiem jaką wybrać. Mam do wydania ok. 300-350zł. Chciałbym, abyście doradzili mi coś konkretnego; no i napisze moje ewentualne wymagania. Chciałbym, aby ta dukarka to byla sama drukarka, czyli bez zintegrowanego skanera. Może być na port LPT lub USB- obojetnie. Aby była tania w eksploatacji, czyli pojemniki bez zintegrowanych głowic. Bo wiem, że pojemniki z wbudowanymi głowicami są dużo droższe. Acha ewentualna cena samej głowicy jakby kiedyś się zużyła. No i dobrze też by bylo gdyby każdy kolor był pakowany w osobny pojemnik, bo w hp610c jak sie zużył jeden kolor w pojemniku “na 3 kolory” to musiałem kupić nowy pojemnik z kolorowym tuszem. No i jeszcze dobrze by bylo gdyby te pojemniki z tuszem były w przystępnej cenie. Acha interesują mnie ceny tylko oryginalnych tuszy, bo ja zaopatrywałem się tylko w oryginalne tusze zapakowane w oryginalne opakowania. Bo nie chciałbym przez przypadek zapchać dyszy głowicy tanimi zamiennikami po reaktywacji a chcę zachowywać najwyzsza jakość wydruku. No i też dlatego, że chciałbym, aby moja kolejna drukarka także służyła mi przez kolejne 5-6 lat tak jak mój poczciwy hp610c, który padł(chyba ze starosci:P). Drukarki nie uzywam zbyt często, jednak nie stać mnie na drogie pojemniki z tuszem. Dzieki za uwagę i odpowiedzi. Życzę miłego dnia.

canon s200x :twisted:

To może Canon IP3000 cena 379zł

4 osobne zasobniki z tuszem, a cena każdego to około 4zł

polecam canony sa tanie i maja tanie kadridze

Fajna drukareczka, może sobie taką sprawie, bo mój stary Lexmark Z11 jest na wykończeniu, a wiem, że Canon to pożądna firma :wink:

PS. Polecam tą drukareczkę, bo ma bardzo dobre parametry 8)

Ja polecam drukarkę Canon PIXMA iP4000 cena ok 463 zł

Kupuje ją we wrześniu :smiley: Jednak autor tematu wolał by taką do 350zł

na allegro można kupić taniej

dzieki za pomoc forumowicze, jestem juz na 99% przekonany ze kupie canona ip3000, choc nie moge znalezc ceny głowicy do tej drukarki. No tak na wszelki wypadek jakby byla kiedys koniecznosc jej(glowicy) wymiany. Bylbym wdzieczny jakby mi ktos podal cene nowej oryginalnej glowicy do ip3000, bo cos nie moge znalezc. Dzieki!!

Cena głowicy to 125zł

Dzieki forumowicze, jestem zadowolony z waszych porad i kupie canona ip3000. Temat można zamknąć. Narazie.