Pomóżcie wybrać ubezpieczyciela

siema jakie macie opinie o link4? poszukuje info o nich, dzieki.

Tutaj jest ten ranking;

http://rados2.blox.pl/2008/12/Ranking-u … MOTOR.html

ale ten ranking to jakas staroc sprzed roku…i wogole co tam robi link4 skoro jest directem…z tego co dobrze kojarze to tylko link4 nie ma agentow z tych tam podanych???

Ranking stary, ale tu się za wiele nie zmienia tak na parwdę. Linka polecam - wybierałem bez pomocy rankingów, szukałem raczej opinii wśród znajomych. Liczyły się dla mnie dwie rzeczy, cena ubezpieczenia i właśnie rekomendacje.

Na razie miałem szansę skorzystać jedynie z oferty na OC człowieka, który wjechał mi w bok, na wypłątę odszkodowania czekałem 3 tygodnie i kilka dni, ale i tak brałem poprawkę na ten poślizg, bo były święta.

Ranking ma ok. rok. Nie sądzę aby wiele się zmieniło przez ten czas.

Może masz rację, mam raczej na codzień kontakt z różnymi wynikami finansowymi i te z kwartału na kwartał potrafią mocno zaskakiwać - stąd założenie, że “stary” :wink:

Ja też obecnie korzystam z Link4. Sam proces ubezpieczania jest bardzo prosty i szybki, a jeśli chodzi o wypłacanie ubezpieczenia, znajoma też ubezpieczona w L4, nie miała z tym najmniejszych problemów, więc o to się nie boję. Fakt, rekomendacje są ważne.