Pomózcie zainstalowac JPortal Na Serwerze Pomocy

Człowieku :evil:

Tu: http://www.komputer.boo.pl/artykuly_web_jportal.php jest wszystko wyjaśnione. Masz wyryte czarno na białym !!

dobrze ale np

Alias lub adres : (Tutaj można przypiąć alias do stronki) co to?

prefix : ( do wersji 2.1.0 nic nie zmieniać. W nowszych - wpisać tekst, który poprzedza nazwę tabeli w bazie danych. Opcja ta pozwala na instalowanie kilku syetmów JP w jednej bazie ) to mam chyba puste zostawic

nazwa bazy : ( podaj nazwę Twojej bazy danych ) z kad wiedziec nazwe a inne mam juz uzupełnione tylko te 3 pomózcie bede wdzieczny

Tamtych nie trzeba wpisywac tylko potrzebne Nazwa bazy danych ale z kad ja wziasc wpisze tylko i moge instalowac prosze :frowning: :frowning: :frowning:

Masz ja na serwerze zaloguj się i zobacz jak się nazywa. :smiley:

Jak masz wersje 2.1 to tak

wpisz adres strony

Alias jest to taka “subdomena” np. .prv.pl

Pozostaw puste

To już musisz sam sprawdzić w opcjach bo tego ja ci nie powiem

mam serwer na http://www.111mb.com wersje jp-2.3.1 taka Tylko wpisac nazwe bazy danych ale kurcze gdzie szukac jestem na stronie jak to powinno brzmiec bo strona po angielsku prosze

nie wiem nawet czego szukac prosze kogos http://www.111mb.com potem klikonac na górze Member i sie zalogowac na

E-mail:XXX

hasło: XXXXX

prosze mi sprawdzic sam nie wiem czego szukac prosze brakuje mi tylko tego


Dane ukryto

Asterisk

Skasu hasło bo ktoś niepowołany je wykorzysta i jak tak bardzo chcesz to poproś kogoś na PW

UPDATE

Stworzyłem Ci baze danych.

Nazwa bazy danych: mateo515_111mb_com_1

Użytkownik: mateo515_111mb_com_1

Hasło: to samo (te twoje)

Host: localhost

===::> mateo515

Proszę nigdy nie ujawniać swoich danych do logowania , bo

ktoś może to wykorzystać w niecnym celu i możesz mieć

poważne problemy.

Jeżeli ktoś oferuje Ci pomoc, to na własne ryzyko, możesz

możesz podać te dane , ale na PW.

Pomijam tu oczywiście samo hasło, które jest wyjątkowo

proste do złamania i radziłbym jes zmienić.

No i nic nadal nie moge :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

* Baza danych.

o Połączenie z bazą - Błąd

o Wybranie bazy - Błąd

o Wykonanie zapytań - Błąd

* Plik konfiguracyjny

o Zapis do pliku konfiguracyjnego - Ok

Update:

ALe jest taka sprawa ja na serwerze 111mb mam dwa konta

  • mateo515.111mb.com

  • magik515.111mb.com -NA tym koncie sa pliki z Jportal wszystkie przeniosłęm je no i czy ta nazwa do bazy danych nie pasuje moze ona jest do 2 konta tego co ma w opisie mateo515 bardzo prosze pomózcie mi no i skonczmy i zamknijmy topik mam wszystkie pliki z Jportal na www.magik515.111mb.com no i juz je zmieniłem atrybuty te co trzeba było no zostaje tylko instalacja w której nie che sie zainstlowac prosze o pomoc :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

ok zainstalowałęm ale tera jak z tego korzystac gdzie jest panel jakis administarcyjny gdzie mam sie zalogowac pomocy

aby wejść do panelu administracyjnego wpisz adres strony i /admin.php

Tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.