Pomóżcie!


(Amal63) #1

Poszukuję niewidocznego programu do kontroli WŁASNEGO komputera. Problem mam taki, że któryś z użytkowników (dzieciarnia) stale hula po pornostronach i wgwywa mi od groma jasnego dialerów i innych $%#@&^ programów. Do tej pory używałem programu cachasneak98ME, ale to tworzy plik winsys i nauczyli się go czyścić. Poszukuję podobnego programu: zapisującego ruchy klawiatury i sloty ekranowe. Pomóżcie, bo mam dość czyszczenia kompa przed pracą, a młodzież robi mnie w trąbę jak chce. Dlatego chciałbym aby było to NIEWIDOCZNE. Z góry dziękuję.


(Hejol) #2

Witam

wejdz tutaj i poczytaj może coś znajdziesz:

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi ... +koputerze

pozdrawiam

hejol


(Adarek) #3

Jesli to twój komp to zablokuj dostęp do tych stron.Jest to lepsze rozwiązanie niż podglądanie co robią a potem naprawianie.A po zatym

dorośli powinni pilnować swoje dzieciaki.


(lazikar) #4

Ja swojemu dziecku zablokowałem dostęp do wszystkich stron do których nie powinno mieć dostępu. Uważam że to najlepsze rozwiązanie. Co mi z tego że będę wiedział że ogląda zakazane strony,lepiej mieć pewność że nie ma tam dostępu, :smiley: :smiley: :smiley:


(fiesta) #5

Amalowi chodzi zapewne o "inwigilowanie" poczynań uczniów w szkolnej pracowni komputerowej. Moim skromnym zdaniem należy rozsądnie sformułować regulamin pracowni i ściśle pilnować jego przestrzegania, łącznie z wyciąganiem restrykcji za jego nieprzestrzeganie. Jak jeden z drugim zobaczą co może kogoś spotkać na drugi raz nie zdecydują się na jego łamanie.


(Amal63) #6

Fajnie Wam pisać. Ja jestem komputerowa noga (chyba się to lamer nazywa), a szczeniaki robią co chcą. Jak zechcą, to i tak wejdą, ale chcę podziałać wychowawczo. Udowodnić, że łażenie po takich kawałkach jest poniżej godniści i powoduje zakłócenia pracy kompa, a kłamstwo jest w ogóle poniżej krytyki i na krótkie nogi. Teraz idą w zaparte. I nie pracuję w szkole, Fiesto. Tam, myślę, nie ma problemu: regulamin mówi wyraźnie. A mnie w chałupie wskakują jakieś strony startowe. Mimo, że rozmawiamy normalnie o "tych" sprawach, to zakazany owoc lepiej smakuje. Chłopaki (15 i 16 lat) podpuszczają jeden drugiego, a później wstydzą się przyznać. Tak czy inaczej dzięki za rady.


(Adarek) #7

Zeby ci pomuc trzeba wiedzieć jaki masz system? jesli to XP to łatwo z konta administratora zrobić parę sztuczek i ograniczeń.


(system) #8

Zainstaluj jakiegoś firewalla np Zone Alarm, Norton IS . Możesz tam zablokować dostęp do wybranych stron lub też do wybranych kategorii ze stronami. Oczywiście na hasło(niektóre) :smiley:


(Amal63) #9

Zapomniałem dodać, że to Windows 98


(Adarek) #10

Poszkaj jakiegoś programu do kompleksowej ochrony, zabezpieczenia i kontroli przed radosną działalniscią innych użytkowniów.

Win 98 jest mało konfigórowalny w tym zakresie a pozatym micro soft

przestał już nim sie interesować i chyba nie wypuszcza już poprawek.

Radzę przejść na najnowszy to znaczy na XP. Możesz w nim załozyć konto z ograniczeniami dla takich wesołków. :smiley:


(Amal63) #11

Dzięki! Dzięki! Dzięki!

Poszedłem za radą Pysia i użyłem snapkey2.0, w wersji demo. Szkoda, że w tej wersji nie robi zrzutów ekranowych. Ale na razie wystarczy. Jest CAŁKOWICIE niewidoczny. Muszę użyć dyskietki (tam go wypakowałem), by odczytać logi. Za tydzień przeprowadzam rozmowę z dzieciarnią (ale się zdziwią! HIHIHIHI :smiley: :lol: )