Pomyłka na allegro

SeBoLaS po wszystkim, przydałaby sie zmiana tematu z oszustwo na pomyłka :stuck_out_tongue:

Mnie kiedyś wykręcili na 2 bańki, ale przede wszystkim był do błąd allegro!! Wyobraźcie sobie, że kupiłem buty dla siostrzyczki :stuck_out_tongue: i z samego rana poszedłem zapłacić. Wracam wieczorem a aukcja skasowana :twisted: . Oczywiście zero kontaktu z allegrowiczem. Byłem na policji ,pisałem do allegro i wszyscy na to *** położyli za przeproszeniem :smiley:

masz rację :mrgreen:

jezeli otrzymasz towar jaki zamowiles to oczywiscie pozytyw

nie zapominaj o tym ze gość sie jednak pomylił…

ps.

a jeśli on powiedział że pokrywa koszty przesyłki to mam wysłać to teraz za pobraniem??

Tak. Jeżeli zadeklarował, ze pokryje koszty przesyłki to na 100% w obie strony.

dzieki za odp. :slight_smile:

Ja bym zarządał wpłaty na konto na wysyłkę, na kasę z pobrania trzeba długo czekać.

wysłałem temu kolesiowi paczkę za pobraniem ze zwrotem zapłaciłem 13,50 a on jej nie przyjął i następna kasa przepadła,słuchawki te same wróciły.Co wy na to?? :?

SeBoLaS ale umówiłeś się z nim na taki rodzaj wysyłki?

no tak

Złączono Posta : 18.06.2007 (Pon) 13:15

dlatego jestem zaskoczony tym

w takim razie zadzwoń i niech wyjaśni dlaczego nie odebrał przesyłki, skoro byliście umówieni na taki rodzaj przesyłki. przedstaw jakie poniosłeś dodatkowe koszty tej nieudanej operacji i zażądaj zwrotu, w końcu skoro jest tak jak pisałeś, to nie twoja wina.

jeśli masz możliwość wysłania faxu, to opisz sytuację i wyślij faxem do właściciela firmy.