Pomysl na nowa nazwe stronki

Witam.

Ma ktoś jakiś pomysł na nazwe stronki z mp3? rodzaj muzy : trance, house, electro i ogólnie muza klubowa, bo właśnie się załamałem gdy chcialem zarejestrowac domene ktora zawsze planowalem a tu nagle ze zajeta:/ co wymysle to tez zajete:/ nie mam juz pomyslow, moze wy cos wymyslicie? zalezy mi na tym bo juz zakupilem serwer pod strone, wszystko dopracowane a najwazniejszego nie ma:/

mp 3 arena

Drago_ , może club-bass, evo-trance, bassic-house :stuck_out_tongue:

To ma być bardziej polsko brzmiąca nazwa czy dowolna ? Jaka maksymalna długość i złożoność ??

hmm aby nie byla za dluga a przede wszystkim latwa do zapamietania:) mialo byc webmusic.pl lub netmusic.pl

lecz obie te domeny sa zajete:/

muzana6.pl

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 18:25 został dopisany post przez jasiek525

klubowa-muza.pl

muza-klubowa.pl

to może “them”

music4you.pl

niestety zajęta:/

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 20:41 został dopisany post przez Drago_

a co myślicie o Mp3Empire?

Drago_ , nawet dobra nazwa, ale czy ktoś skojarzy taką nazwę jak będzie szukał w jakieś wyszukiwarce ;p

no właśnie za ciężka nazwa:/ wszystko dobre już pozajmowane a połowa z tego i tak nie funkcjonuje:/ ludzie za grosze zamówili sobie domeny a i tak z nich nie korzystają

Drago_ , wydedytuj swoje posty uwzględniając zasady polskiej pisowni.

ok poprawione, mam takie pytanie otóż czy da się przejąć domenę .pl która nie odsyła do żadnego adresu?

Drago_ , trochę o przejmowaniu: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=prz … eny+pl&lr= można też się skontaktować z właścicielem domeny i z nim się dogadać :slight_smile:

hm tylko jak ja mam się skontaktować z właścicielem domeny

fajna :ok:

EDIT. co do przejmowania domen. Też chciałem kiedyś tak zrobić by mieć fajny adres pod portfolio. Napisałem do admina czy jest możliwość kontaktu z właścicielem domeny a ten mi na to że oni nie mają prawa udostępniać danych osobowych tego użytkownika :o i d…a

Czasami właściciele umieszczają dane do kontaktu oraz można spróbować z WHOIS :stuck_out_tongue:

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 18:25 został dopisany post przez czesiek144

music4you.com.pl

a taka domena też niezła by była

Mażenie ściętej głowy :slight_smile:

Co do domeny “Mp3Empire” to jakoś dziwnie mi się kojarzy.