Pomysl na site

Hyh. Troche nie za bardzo jest pytanie o takie rzeczy, no ale musze. Wiec… sa wakacje i pragne postawic jakis serwis - strone. Problem polaga na tym, ze nie wiem o jakiej tematyce zrobic ta strone. Najbardzie ciagnie mnie do jakiejs gry, typu GTA, ale o tym jest juz masa stron, wiec cos innego. Chcialbym byc nieco oryginalniejszy i zeby w sieci bylo mniej stron o tej tematyce, a najlepiej wcale w porownaniu do GTA. Oczywiscie w wykonaniu bedzie pelen profesjonalizm + domena .pl. Wiec jak? Macie jakies pomysly :smiley:

Ja tam mam forum piłkarskie, forum o Prison Break i jakieś tam jeszcze… :stuck_out_tongue:

ale to ty masz mieć pomysły…

Coś czym się pasjonujesz. Musisz mieć na dany temat sporą wiedzę.

Nie może Ci ktoś tego narzucić.

Ty to masz jeszcze pół biedy :P, bo ja np. zrobiłem już w dużej części stronę mam nawet serwer i wiem o czym ją zrobić a dalej mi się nie chce ;P. W każdym razie powodzenia wymyślić oryginalny temat nie jest łatwo.

dokładnie.

najlepiej w ogóle nie rób tej stony. Szkoda zaśmiecać net kolejnym gniotem… Skoro pytasz o takie rzeczy o czym ją zrobić, to niechce widzieć efektu końcowego. Z óry zakladam że będzie tak samo marny jak to pytanie. Niewiesz o czym ma być strona, nie rób jej… idz na rower…

No moze zle napisalem… zle okreslilem, ale AZPR zwraczasz uwage na to co nie trzeba. Ty juz sie nie martw o wynik koncowy bo ja robie juz strony od dluzszego czasu i przewaznie sciagaly duzo uzytkownikow, lecz byly to strony czasowe (cos mialo premiere i juz sie o tym nie mowi). Mam chwile czasu, wiec znowu chcialbym napisac cos ciekawego z ladnym designem, a przy prowadzeniu pomogli by mi ludzie. Duzo siedze w dziedzinie gier, wiec sa jakies gry ktrym przydala by sie polska odslona?

Ja tam chce zrobić stronę o psach niemieckich albo tylko i wyłącznie o jednej rasie - Sznaucerach, ponieważ zazwyczajstrony o tych psach to strony WWW hodowli z całej Polski.

iMax chcesz pomysł na stronę o grze?

W polskim internecie nie znalazłem dobrej strony o swat 4 i dodatku syndykat. IMO gra bardzo faja i ciekawa :slight_smile:

Zrób strone o kaczkach

“Atakują klony będą nas miliony, dzisiaj Polska i Europa jutro cały Świat”

:hahaha: Motto tej oto stronki :stuck_out_tongue:

AZPR

trzeba dać szanse każdemu :wink:

iMax

zrób o tym czym się interesujesz albo wybierz z Internetu to co jest nie doskonałe, a Ty zrobisz stronę bardziej doskonałą, która pochłonie te mniejsze, :wink:

nie wiem co Cię kręci, ale fajna by była jakaś porządna ładnie wykonana strona o UFO i zjawiskach paranormalnych :smiley: (to moje upodobanie) 8)