Pomysł na wzorek na głowie

Witam!

Otóż Castle Party zbliża się wielkimi krokami postanowiłem sobie coś wydziergać na głowie :wink:

wzorek zrobię na kompie i moja mama wytnie go wg. niego :wink:

macie jakieś pomysły? tylko ma pasować na CP czyli playboye odpadają :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

Pajęczyna ! hehe

EKG po bokach

wielki napis z tyłu Kick ME

“Glebusia” :smiley:

przereklamowane jak nie wiem co :stuck_out_tongue: a ja chcę zrobić coś własnego :stuck_out_tongue:

aha i nie dawajcie debilnych propozycji :stuck_out_tongue:

proponuję fallusa , tego jeszcze chyba nie było 8)

Była ta propozycja, ale post został skasowany…

masz tu kilka propozycji:

  1. 1168529671_4.jpg

  2. 1463jz6.jpg

  3. fun38fhbf798f22cutll3.jpg

jak na CP to może coś oryginalnego - np. napis Closterkeller :slight_smile:

kwasna pikla , bez przesady :stuck_out_tongue: ja chcę tylko na boku :wink: jak myślicie, jakiś tribal będzie pasował?

Tak na marinesie - kto w tym roku zagra na CP? Ktoś znany jaj ostatnio w stylu Front Line Assembly?

cały spis :wink: źródło: http://www.castleparty.com/ :wink:

ta impreza zaczyna się zamieniać powoli w industrial party (dla mnie w sumie lepiej). Np. Die Krupps na imprezeie gotyckiej wygląda dość groteskowo :slight_smile:

A nie lepiej coś prostego na lbie namalować? Np. odwrócony krzyż?

o takie coś mi chodziło :wink: tzn. o taką propozycję… już bawię się na photoshopie jak to będzie wyglądać na moich włosach :stuck_out_tongue: za kilka minut pokaże co mi wyszło :wink:

Albo jakiś krzyż celtycki, może jakiś zapis runiczny. coś w mhrocznych klimatach w każdym razie :slight_smile:

i jak?

24719521je2.th.jpg

EDIT:

możliwe że nici z tego :confused: bo dziś o 21 wyjazd a my jeszcze nie spakowani :stuck_out_tongue: no ale i tak dzięki :wink:

klopas , to ty na tym zdjęciu???

PS.Mi sie nie podoba, ja bym w życiu takiego czegoś nie zrobił, ponieważ przechodnie zrobiłyby takie oczy: :shock: , śmialiby się ze mnie :stuck_out_tongue:

yep! :wink:

i co z tego? ja mogę nawet ubrać kozaki i spódnice i co? :stuck_out_tongue: najważniejsze żeby mnie się podobało :smiley:

PS. Dawid12345 , w userbarze ostatnia literka R jest przeźroczysta i wcięło ci O w 2gim wyrazie :smiley:

klopas , Faktycznie, ale usebra nie ja robiłem, że stronki userbars.com :slight_smile:

Co to znaczy te yep???