Ponownie...Nie działa mikrofon

Wiem ,ze takie tematy juz byly zakladane ale nie moglem sie doszukac w nich odp…Moj mikrofon przestal dzialac czesciowo tzn. Kiedy cos mowie slysze swoj glos w glosnikach natomiast dzwiek jest niewykrywany przez gadu, skype i np kiedy gram w CS-a.Bylo w miare dobrze , poniewaz i w Cs-ie i na gadu bylem slyszany to zaczalem cos mieszac z konfiguracja w “dzwieki i urzadzenia audio” by dzialal tez pod skype i od tamtej pory dzwiek nie jest w ogole wykrywany. Staralem sie wszystko “cofnac” jednak nieskutecznie. Jest moze jakis sposob na przywrocenie ustawien domyslinych “dzwieki i urzadzenia audio”, lub jakies inne pomysly?

Post 2

I chcialem od razu zaznaczyc ,ze to sa slychawki z mikrofonem

Spróbuj wejść w konfiguracje dźwięku kliknij 2 razy ten głośniczek Opcje Znajdź żeby można było zaznaczyć nagrywanie i powinna być Głośność Mikrofonu. Sprawdź czy nie jest wyciszone.

Nie nie jest wyciszone

Mówisz, że zacząłeś mieszać w konfiguracji. Czy był to ten systemowy program czy jakiś od sterowników?

Systemowy program miezalem tak jak mnie kierowal skype

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=2&t=263369&start=0&st=0&sk=t&sd=a Może to?

No nie do końca tten sam problem, poniewaz ja siebnie w glosnikach slysze natomias jak wybieram testowanie dzwieku czy tam glosy to zaden dzwiek jest niewykrywany mimo ,ze wlosnikach siebie slysze

Spróbuj:

panel sterowania > dźwięki i urządzenia audio > zakładki ‘audio’ i 'głos > w sekcji ‘nagrywanie dźwięku’ i ‘odtwarzanie głosu’ wybierz swoją kartę dźwiękową

piwellooo , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wszystko ok tylko nie widze mozliwosci wybrania karty dzwiekowej…

To spróbuj przeinstalować sterowniki do swojej karty dźwiękowej.

Moze glupie pytanie moze nie…Jak to uczynic? ;/

Jeżeli używasz karty dźwiękowej zintegrowanej z Twoją płytą główną to wejdz na strone producenta Twojej płyty głównej i po wpisaniu/odnalezieniu swojego modelu będziesz miał wszystkie sterowniki które są Ci do niej potrzebne. Wśród nich będą także sterowniki do karty dźwiękowej. Ściągnij je i zainstaluj/przeinstaluj :slight_smile:

PS: Jak nie możesz znaleźć podaj model swojej płyty głównej

GA-7VAX to bedzie plyta glowna? I tam jeszcze wczesniej poradziles mi abym w Dzwieki i Urzedzenia Audio zaznaczyl swoja karte dziewkowa…Tylko kiedy przechodze w zakladke “glos” dokladniej “nagrywanie glosu” to tam mozna powiedziec mam 3 opcje do wyboru mianowicie: glosnosc, zaawansowane(tutaj nie da sie wejsc) i testowanie sprzetu. Wybor karty dzwekowej jest pewnie w zakladce zaawansowane…

Pobierz i zainstaluj sterowniki:

Jak problem będzie nadal występował to daj znać.

PS: Tu masz wszystkie sterowniki do Twojej płyty głównej, tak na przyszłość :wink:

Pozdrawiam

Dzieki Ci dobry czlowieku:) Dziala:D