Poprawa wydajności komputera...?

Do 100zł kupisz. Ja nową w 2007 kupowałem za 500zł. W tych cenach są jeszcze 8600GTS i ew. niewiele drożej 9600gt.

Wiem że to głupie rozwiązanie ale w przy tak zasyfionym PC nie pomoże nic innego oprócz FORMAT C :]

Jeżeli chcesz poprawę wydajności to kup sobie jakiegoś Pentium Dual-Core lub Core 2 Duo. Do 100 na pewno znajdziesz a różnicę w otwieraniu nawet głupich programów będzie szybsze, nie mówiąc już o grach. Wiem co mówię, bo miałem i mam na sprzedaż taki podobny zestaw jak ty, i właśnie zrobiłem tak, że wylicytowałem sobie procka E4500 a później kartę graficzną, także nie baw się w żadne stery, bo za 250 zł możesz odczuć różnicę kupując te części.

Eeee…Ale na C: Uświadamiam cię że na C: nie ma systemu…

Ale pytanie teraz. Co pierwsze kupić ?

Gf8600GT Czy Intel Duo?

Pytam dlatego że będe mieć “przerwe finansową” .

Co by dało lepszy efekt?

Dodane 05.09.2012 (Śr) 7:50

Pentium Dual-Core…

Pentium D ma dwa rdzenie (wiem do niczego wydajność) ale to pierwszy komputer który mnie nie zawiódł od 7lat.

Nie mówić o grze tylko z usterkami całe peceta.

Ja też taki sam miałem, i uwierz mi, przesiadłem się z niego na E4500 Core 2 Duo, pierwsze wrażenia to były właśnie na aplikacjach, wszystko się płynnie otwierało i nie było żadnych przymuleń, jeszcze sobie go trochę podkręciłem bez zmian napięcia, tylko że mam jeszcze chłodzenie Spartan He923. Ja bym był chyba za procesorem, ale w sumie nie wiem, czy nie lepiej poczekać i kupić tak jakoś mniej więcej razem, najlepiej by było tak, jak znajdziesz jakąś okazję, to kup, jak nie, to nie napalaj się na byle co, najlepiej jakbyś kupował z chłodzeniem, bo boxowe od Pentiuma D nie jest wydajne, chociaż mniej wydaje ciepła np. E4500. Jak znajdziesz coś pokroju E4500 za 50-60 zł to kup, jak nie to nie napalaj się na razie i szukaj dalej, może dołożysz 30 zł i znajdziesz coś z serii E6***. Co do karty, to poszukaj jakieś 9600GT czy jeszcze lepszą 9800GT a jak znajdziesz w wersji GTX to już w ogóle, także jak masz jakąś okazję to kup. Ale jeszcze, jaki masz zasilacz ?

Zasilacz Corsair TX650 650W

TakeMe 350 Force -.^

Corsair mam u sb u siostry jest TakeMe i chciałbym zrobić to samo co sb wymienić tylko te 2 rzeczy.

Czy na TakeMe siadnie Duo?

Ja bym nie próbował, wolę zapobiegać niż naprawiać i wydawać później pieniądze w błoto.

Ale Duo normalny , Bez OC.

Dlaczego powinny być problemy?

No nie wiem, może być nie stabilnie, chociaż nie wiem, w jakim stanie jest, ale ja bym nie ryzykował także to zależy od ciebie, a i tak będziesz musiał zmienić zasilacz więc co to za różnica czy teraz czy później, lepiej teraz.