Poprawienie jakości internetu bezprzewodowego - plus + huawei

Witam

Posiadam modem Huawei (modelu nie pamiętam a sprawdzić nie mam póki co jak) oraz internet na kartę z Plus’a

 

Problem jest następujący: jestem teraz na działce i piszę tego posta, siedząc na fotelu pośrodku działki bo tylko tutaj jest w miarę zasięg internetu aby cokolwiek robić w necie

Niestety, nie zawsze pogoda jest tak dobra jak teraz więc czasem muszę korzystać z neta w domku, który jest oddalony od mojego obecnego miejsca o jakieś 15-20 m - tam niestety zasięg jest zerowy, nic się nie wczytuje

 

Pytanko: czy jakaś zewnętrzna antena pomoże? Skoro na środku działki jest zasięg który mnie zadowala to może antena pozwoli mi również cieszyć się internetem w domku?

Tak, antena poprawi zasięg, najlepiej jak będzie to model zewnętrzny. Upewnij sie tylko czy masz wejście w modemie.

Najlepsza kierunkowa. Ustawiasz na najbliższy przekaźnik

http://antenydomodemu.pl/category.php?id_category=20

Zadzwoń do Plusa niech Ci powiedzą gdzie jest najbliższy przekaźnik i jaka antena byłaby najlepsza czy dobra powiedzmy. 

Możesz nie dzwonić , tylko sam sprawdź - przeglądarka , potem nadajniki BTS w danej miejcowości po sprawie .