Poprawienie wydajnosci komputera

witam

posiadam Acer 9300, 1gb ram, Geforce Go 6100, Amd Turion 1.81

chodzi mi o poprawienie wydajnosci w grach (szczegolnie CoD2 :D), bo wedlug mnie jest o wiele za mala

poradzi ktos??

Zmienić a raczej kupić jakąs kartę graficzną bowiem na tym zintegrowanym układzie nie pograsz…

Co ty gadasz?!

O ile mi wiadomo to w LAPTOPIE, nie da się wymienić karty graficznej.

maciekpse , to jest laptop czy deskop?

O wybacz racja karta Go zatem laptop… Coż mysle że zawiele nie da się w tej sprawie zrobić…Można poszukac programów które będe podnosic taktowanie karty podczas gry…

Co prawda w niektórych notebookach da się wymienić kartę graficzną, jednak takie laptopy praktycznie nie są spotykane w Polsce.

w 3Dmark03 dostalem 1162 punkty na 1024x768 AA off

no chodzi mi o lekki OC (nie smiejcie sie, laptop nawet przy mocnym obciazeniu nie grzeje sie bardzo), a takze jakies optymalne sterowniki (slyszalem ze dobre poprawiaja wydajnosc o jakies 5% albo i wiecej), no i jakies programy do podkrecania bo bios okrojony; a czy dolozenie ramow cos zmieni??

no i jak ktos ma jakies jeszcze rady to chetnie wyslucham

hm no jeszcze jak w ustawieniach karty poustawiasz wydajnosc to powinno sie poprawic powyłączac rezydentne programy

poszukac tunexp - działa doskonale. ja mam w lapku 6200 zmianach dziala nawet jako tako .Jesli karta jest w slocie o mozna zmienic (widzialem nawet cos na allegro) ale drogie i trudno dostepne. i niestety czesto wymaga to rozebrania lapka na czynniki pierwsze.