Poprawienie zasiegu

Witam, mam problem z zasiegiem i to nie jest wina telefonu, kazda siec w mojej miejscowosci kiepsko chodzi… najlepiej Plus.

czy jest mozliwosc zainstalowania na domu dodatkowej anteny, ktora bedzie poprawiala zasieg?? czy sa takie urzadzenia?? zwykla samochodowa mnie nie ratuje, bo to jest na kablu…

Zobacz na Allegro , tam są takie “naklejki wzmacniające zasięg” do telefonu - nakleja się je pod baterią jak najbliżej anteny w telefonie. Ale z doświadczenia wiem, że to niewiele pomaga… 8)

:o to z gory odpada, wsadzaja je do kazdego sprzedawanego przedmiotu jako gratis… ze trzy lata temu dalem sie nabrac, teraz nie bardzo wiem co zrobic, w kazdy telefonie mam ustawione przekierowanie na stacjonarny, ale za to sie placi… :cry:

===================

Proszę poprawić błędy. Na forum używamy polskiej pisowni.

Zignorowanie prośby będzie wiązało się z sankcjami

monczkin

jest, ale to będzie i tak typ “ala samochodówka” wiec z kablem, najlepiej zgłoś problem do operatora sieci , (nawet te sieci komórkowe to sumienni pracownicy) przyjadą , pomierzą i jak trzeba będzię zwiekszą moc nadajnika głównego.

ok! zaraz zadzwonie do Plusa, a monczkin chce aby pisac ć,ą,ż,ś itd…?? bo nie bardzo wiem o co chodzi… :oops:

no przydałoby się używać polskich znaków, oczywiście jeżeli jest taka możliwość i nie stanowi to dla Ciebie jakiegoś specjalnego utrudnienia.

ok! nie ma problemu, a wracajac do tematu, to musiało by być takie urządzonko, które było by wpinane do zasilania i wzmacniało by sygnał, ale czy coś takiego w ogóle jest?? taki mini przekaźnik czy nadajnik…

Coś takiego istnieje. Jest to wzmacmiacz sygnału. Ale to jest drogie rozwiązanie. Lepiej zadzwoń do operatora. A skoro w całej miejscowości tak żle z zasięgiem to namów sąsiadów niech też zadzwonią. Bo inaczej patrzą jak dzwoni jedna osoba, a inaczej jak dzwoni dziesięć…