Poprawka dla terabajtowych dysków w Windows 7

KB977178. Gdzie znajdę tę poprawkę? Na serwerach nie można jej sciągnąć, ponieważ została usunięta. Wcześniej na ‘technecie microsoft’ przed pobraniem pisali, że nie przeszła w pełni testów*, więc jej nie sciągnąłem a od czasu do czasu, choć bardzo rzadko pojawiają się jakieś BLUESCREENY. Czy ktoś ją ma i wie gdzie pobrać? Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

*OSTRZEŻENIE Poprawka nie przeszła pełnej procedury testowej. Dlatego jest przeznaczona tylko dla systemów lub komputerów, w których występuje dokładnie ten problem opisany w jednym lub większej liczbie artykułów Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base wymienionych w polu „Numery artykułów Bazy wiedzy” w tabeli na końcu tej wiadomości e-mail. W przypadku braku pewności odnośnie wszelkich specjalnych kwestii dotyczących zgodności lub instalacji powiązanych z tą poprawką zachęcamy do poczekania na wydanie następnego dodatku Service Pack. Będzie on zawierać jej w pełni przetestowaną wersję. Rozumiemy, że określenie, czy z poprawką są powiązane jakieś problemy dotyczące zgodności lub instalacji, może być trudne. Aby uzyskać potwierdzenie, że ta poprawka dotyczy konkretnego problemu, lub aby potwierdzić, czy są z nią związane jakieś problemy dotyczące zgodności lub instalacji, można skontaktować się ze specjalistami z działu obsługi klienta. Aby uzyskać informacje o sposobach uzyskiwania kontaktu z działem obsługi, należy skopiować następujące łącze i wkleić je w przeglądarce sieci Web.

Opis poprawki jest we wskazanym artykule, ale pobrać jej stamtąd nie można. Poprawka jest jedynie na żądanie.

To ja akurat wiem. :wink: