Poprostu?

Dobry wieczór. Od jednego z czytelników dostaliśmy informację o pewnym komunikatorze internetowym, który jak pisze czytelnik jest 100 razy lepszy od gg…Strona producenta to:

  1. http://www.poprostu.net/

Słyszeliście o nim?..czy wart jest tego by go zamieścić na Vortalu?

Pozdrawiam :slight_smile: .

Pierwszy raz słyszę o nim :expressionless: Ale może wart jest poświęcenia uwagi. Trzeba go najpierw wypróbować… A potem, być może, umieścić, jesli się okaże, że jest taki świetny :stuck_out_tongue:

Nie mogę go jakoś ustawić… te całe proxy…

Moja opinia jest następująca…może i jest lepszy od gg…ale jak dla mnie ma mało funkcji…strasznie mało…ale może go z czasem rozbudują.A te funkcje newsów to totalna klapa…wyświetlane w jednej linijce wiadomści, ktore się przesuwają z żółwim tępem sa dobijające…komu chce się czekać 5 minut, żeby przeczytac jakiś news…lepiej wejśc na strone i sobie w komfortowych warunkach poczytac…Ja już go odinstalowałem…zostaję przy moim jedynym TLENIE…ktorego innym szczerze polecam…Au Revoir

A jeszcze jedno…zapomniałem o glównym pytaniui zamieszczonym przez moderatora ------------- NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ

Nie jest to żadna rewelacja. Ustawień można powiedzieć nie ma, dobrze że w ogóle jest możliwość ustawienia statusu! Komunikator zrobiony pod przeszukiwanie Internetu ale z komunikatora “idziesz” bezpośrednio na wskazane strony, dzięki czemu prawdopodobnie mogą sobie pozwolić na dawanie darmowych skrzynek 100 MB. Ma możliwość dodatkowego włączenia GG. Moim zdaniem jako komunikator jest bardzo mierny. Zdecydowanie lepsze są GG, Tlen, ICQ, AQQ ale to wszystko jest rzeczą gustu…

… Po przetestowaniu uważam program za niedopracowany. Moduł GG testuje połaczenie jako poprawne ale moi rozmówcy nie dostają żadnych wiadomości. Założyłem konto na serwerze poprostu NET i mimo komunikatu, że konto założone nie można się logować. Z innymi komunikatorami nie mam żadnych problemów. Czy go zamieścić na Vortalu? Decyzję zostawiam Adminom.

PS. Spróbuję przetestowć go jeszcze z kimś kto ma zainstalowany ten komunkator.

Pozdrawiam

Golden Finger