Poproszę o sprawdzenie loga HijackThis

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz proces hpdj a następnie wpis ciachnij HijackThisem

Plik na czerwono usun ręcznie z dysku

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Tak jest.

Kuz ale mam jeszcze pytanie :

SpyBot wykrywa ale nie może usunąć czegos takiego, co można z tym zrobić?

Złączono Posta : 24.12.2005 (Sob) 17:02

a mozesz step by step jak to zrobić?

bo ja:

-resetuje kompa

  • w czasie odpalania naciskam F8

  • nie bardzo wiem co dalej robic :frowning:

Wyłączasz przywracanie systemu:

PPM=>Mój komputer=>Właściwości=>Przywracanie systemu=>“Wyłącz przywracanie systemu”

Nastepnie startujesz do trybu awaryjnego:

W czasie odpalenia kompa wciskasz F8 (lub F5) wybierasz z listy uruchamiania Tryb Awaryjny

Zobacz w Dodaj/Usuń czy nie masz zainstalowanego NewDotNet jeżeli bedzie to odinstaluji zobacz jeszcze czy nie masz w C:\Program Files\ folderu NewDotNet jak będzie to oczywiście usuń

Pobierz narzędzie LSPFix

Odpal LSP-Fix i napisz jakie pliki znajdują sie w oknie Keep

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

Bo już poprawiłem twojego loga :stuck_out_tongue:

Prosze o log z Silenta, Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989