Popsuty komputer

ale ten zasilacz miał dopiero dwa miesiące i 500 Woltów mocy :frowning: za tydzień miałem zmieniać zasilacz a teraz to musze już cały komp :frowning: :frowning:

:o watów jak już :stuck_out_tongue:

a trzeba było poczekać…

Tracer nawet nowy potrafi się spalić bo to jest prawie jak zasilacz a prawie robi wielką różnice.

Moc określa się w watach nie w woltach w woltach podaje się napięcie.

On 500 W to ma tylko na naklejce.

OK :slight_smile:

Jeśli już to w V oltach 8)

I pokazał 12 letni haker, że ma nas w d***e, że to on jest mądrzejszy, że to jest pępkiem świata :-x

może się zastanowi nad tym po przygodze z zasilaczem ;]

a ja nie… prędzej czy później skończy jak kwisia :stuck_out_tongue:

Gdybys znalazl paragon i byl w stanie udowodnic,ze to byl wina zasilacza, moglbys probowac w sadzie.Troche zaruje,a troche mowie serio ;).

To już zależy od sklepu, jak będą widoczne spalenia itp to uszkodzenie mechaniczne nie wezmą na serwis, uszkodzenia powstałe w skutek spalenia przez zasilacz nie są objęte gwar (lepiej powiedzieć że komp pewnego dnia się nie włączył). Jak gwar była na całego kompa (grzebanie, uszkodzenia) to też nie wezmą bo proc nie dojdzie do sklepu… połamane nogi :E W A64 s939 ciężko cokolwiek naprawić, nóżki są delikatne i są gęsto rozmieszczone.

Poczytać warunki gwar.

Witam!

Dokładnie… gwarancja jest na zasilacz, a nie na szkody przez niego spowodowane… jak sie spali zasilacz na gwarancji to tylko jego na tej gwarancji wymienią.

Producenci sprzętu też dają gwarancję na swój sprzęt, ale jeśli zostanie uszkodzony przez niesprawny zasilacz to już nie jest problem producentów.

I tak kółeczko się zamyka… dlatego trzeba się 10 razy zastanowić, zanim się coś kupi.

ja też wymieniam zasilacz. nie ma z tym żartów jednak

no bo z tym feelem w końcu może stać się tak samo :?

a tak jak już jest ten temat - kompletuje kompa, kupiłem zasilacz 400W DELTA DPS-400MB-1 A POWER OK, miał być do tego zestawu:

ABIT KN9

ATHLON 64 X2 3600+ BRISBANE

1GB DDR2 GOODRAM 677MHz

GALAXY 7300GT 256MB DDR3

MUSTANG 1072B

MAXTOR IDE 40GB

jednak w zestawie zaszły pewne zmiany, a zasilacz już kupiony. otóż karta nie będzie 7300GT, tylko 7600GS (ten). nie będzie problemu?

będzie ok

postraszyliscie mnie tymi zasilaczami musze przyznac :>

mam teraz Feel II 400W

Komp:

Gigabyte m55s-s3 rev 1.0 bios f7

Kingstone 2x1024 533 (dual)

2xseagate 160gb sata

8500gt gigabyte (pasywna)

athlon64 3000 (za 2tyg zmiana na x2 3800)

Teac cd-rw

LG dvd-rw lightscribe

jeden dodatkowy cooler w obudowie Chieftec BA-01B-B-B-400

do tego chce zasilacz Chieftec 400W - GPS-400AA-101A

Jak to sie sprawdzi?

chieftec jest ok tylko że głośny

Lepiej Amacroxa ax450-PNF albo Modecoma MC-400ATX 2.0

No teraz mam ModeCom Feel II 400ATX wiec to chyba to?

i mowisz ze jest lepszy niz chieftec?

Mi chodzi o Modecoma MC 400ATX bo feele to spalacze

Ten koleś jest dobry jak bym spałił taki sprzęt to bym walił głową w mur xD

ale, wiesz co to dla niego, tak to jest jak ktoś sam na coś nie zapracował.

No coment w tym przypadku.