Popsuty Monitor Lg M2362D-Pc

Popsuty Monitor Lg M2362D-Pc sprawa w tym ze monitor był dziś jeszcze sprawny oglądałem Tv kiedy nagle mój młodszy brat wyłączył listwę zasilającą w trakcie pracy monitora i od tej pory monitor nie daje żadnej reakcji co prawda mam jeszcze gwarancje na ten sprzęt tylko nie wiem czy zostanie uznana ? I co mogło się popsoć w nim ?

Skoro jest objęty gwarancją to czemu miałaby być nieuznana?

:roll:

Nie wiem właśnie czy oni w serwisach nie maja takich sprzętów do sprawdzania czy nie było jakiegoś skoku napięcia skoro listwa została wyłączona w trackie pracy monitora ?

Odcięcie zasilania nie ma prawa uszkodzić monitora. Skoro tak się (najprawdopodobniej) stało to sprawa kwalifikuje się do reklamacji z tytułu gwarancji.

:roll:

dzięki za odp Pozdrawiam

Dodane 24.10.2011 (Pn) 16:56

Witam dzisiaj byłem w serwisie Lg w słupsku śmiech na sali nie naprawiają monitorów na gwarancji trzeba odsyłacz do głównego serwisu sklep tez umywa ręce :o

Przecież masz gwarancję door-to-door… Zgłaszasz usterkę na stronie producenta, przyjeżdża kurier, zabiera paczkę i po kilkunastu dniach przywozi naprawiony monitor… Za nic nie musisz płacić, nigdzie d.py ruszać… i jeszcze źle? :wink:

:roll:

no włąsnie nie wiem jak tam na stronie to zgłosić tom usterkę niby jest opcja zlecenie naprawy wpisuje swój model i dalej nic nie ma a jak dzwonie pod numer 801 54 54 54 nie mogę z komórki zadzwonić :o podaj link do tego zgłoszenia jak możesz ?

http://www.lg.com/pl/support/repair/sup … claims.jsp

:roll:

to wpisuje tam swój model M2362D-Pc wyskoczy ci ta strona

http://www.lg.com/pl/support/product/su … ct-profile ale potem nie ma nigdzie formularza naprawy :o

Zarejestruj nowe konto.

Możesz też wysłać zapytanie na maila, napisz na czacie albo zadzwoń ze stacjonarki.

:roll:

dzięki za odp i tak już chyba nie kupę więcej monitora Lg gdybym wiedział ze Lg nie naprawiam monitorów w lokalnych serwisach to kupiłbym normalnie zwykły telewizor i tez do tego dało by rade podroczyć komputer bo nie wiem co to zmienia telewizor a monitor z funkcją tv ale cóż taka polityka firmy :roll: dodam jeszcze ze pani zaoferowała naprawę monitora odpłatnie co wiąże się z utratą gwarancji ale na to nie mogę się zgodzić bo jest jeszcze cały rok na sprzęt