PopTray 3.2 - Antyspamer nie usuwa spamu

Posiadam na Win7 antyspamer i sprawdzacz poczty na serwerze PopTray 3.2 Mam na nim kilka skrzynek pocztowych. Włączając co rano komputer na każdej skrzynce coś jest - spam. Program jednak tak jest ustwaiony że po każdorazowym sprawdzaniu pocztu ten spam usuwa bez powiadamiania mnie że coś przyszło. Niestety nie robi tego za pierwszym a nawet czasem drugim razem. Dlaczego od razu nie usuwa spamu ze wszystkich skrzynek? Wie ktoś?

Dlatego, że to bardzo stara aplikacja. Nie aktualizowana już od 2006 roku! Na Windowsie XP działa bardzo dobrze. Na Widowsie 7 działa tylko jakimś “cudem”, ale… z różnymi usterkami i jedna z nich Tobie się trafiła. Swoją drogą, był (jest) to dobry programik.

A jest jakiś nowszy zamiennik tego typu bez usterek??

Rzecz w tym właśnie, że tak prostego programu bodaj nie ma. Ja z tego wyszedłem przez zainstalowanie i używanie Microsoft’owego klienta pocztowego Windows Mail (przy Windowsie 7) http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Liv … 12570.html , który po dobrym skonfigurowaniu też dobrze odfiltrowuje spam.

Używam Windows Live’a gdy odbieram pocztę, ale spam odrzuca mi wlasnie PopTray. A coś nie tak prostego ale dobrego zamiast poptraya?