PopTray 3.2 - Antyspamer nie usuwa spamu


(hałabała) #1

Posiadam na Win7 antyspamer i sprawdzacz poczty na serwerze PopTray 3.2 Mam na nim kilka skrzynek pocztowych. Włączając co rano komputer na każdej skrzynce coś jest - spam. Program jednak tak jest ustwaiony że po każdorazowym sprawdzaniu pocztu ten spam usuwa bez powiadamiania mnie że coś przyszło. Niestety nie robi tego za pierwszym a nawet czasem drugim razem. Dlaczego od razu nie usuwa spamu ze wszystkich skrzynek? Wie ktoś?


(system) #2

Dlatego, że to bardzo stara aplikacja. Nie aktualizowana już od 2006 roku! Na Windowsie XP działa bardzo dobrze. Na Widowsie 7 działa tylko jakimś “cudem”, ale… z różnymi usterkami i jedna z nich Tobie się trafiła. Swoją drogą, był (jest) to dobry programik.


(hałabała) #3

A jest jakiś nowszy zamiennik tego typu bez usterek??


(system) #4

Rzecz w tym właśnie, że tak prostego programu bodaj nie ma. Ja z tego wyszedłem przez zainstalowanie i używanie Microsoft’owego klienta pocztowego Windows Mail (przy Windowsie 7) http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Liv … 12570.html , który po dobrym skonfigurowaniu też dobrze odfiltrowuje spam.


(hałabała) #5

Używam Windows Live’a gdy odbieram pocztę, ale spam odrzuca mi wlasnie PopTray. A coś nie tak prostego ale dobrego zamiast poptraya?