Popularny problem z PS1 (Help)

Sprawa wygląda prosto: kiedyś kolega kupił mi oryginalnego SoulBlade :smiley: żeby nie niszczyć oryginału, czyli nie rysowac itd, skopiował to i tak sobie grałem z 3/4 lat około, aż tu nagle rysy krytyczne, nie wczytywały mi sie ostatnie stage, a nie mam zamiaru czekac az Clone mi to skopiuje i naprawi, bo i tak będą ubytki w muzyce bądź czymś takim… A oryginalnego soulblade ma kolega, i do tego gdzieś go posiał…

Jako że miałem oryginał pisze śmiało, otóż ściągnałem sobie z neta Soulblade, miał w sobie 3 pliki:

Soul Blade.ccd

Soul Blade.sub

Soul Blade.img

_____________

Nagrywałem Alcoholem 120% w prędkości x4, wsadziłem w konsolke, gra się ladnie odpalila ale grafika jest gorsza niż być powinna, mianowicie mam takie paski na napisach, intro mam tez z tymi paskami a muzyka mi przerywa w równych odstępach, Alcohol nie może nagrywać z mniejszą prędkościa. Nagrywałem na plycie cd. na innej nie ma sensu.

_____________

Teraz pytanie!

Jaka jest właściwa prędkość nagrywania płytna ps1? czy do każdej gry trzeba inaczej?

Jak moge za darmo pograć sobie znowu w Soulblade? to stara ale dobra gra, (1996 rok) więc teraz sobie jej juz nie kupie, w kazdym razie nie mam kasy i tyle.

Będę wdzięczny za za krótka odpowiedź

http://forum.cdrinfo.pl/f104/problem-z- … psx-56115/ może coś z tego Ci pomorze :stuck_out_tongue:

Mam mało plyt więc wolalem nie eksperymentować, a jednak eh…

:smiley: W rezultacie nagrałem oczywiście w Alcoholu nie x4 a x8, i nie DAO/SAO, tylko tym razem RAW SAO+SUB, zmiana w obrazie chyba żadna, za to braki w dźwieku znikły, tylko co 5 sekund jest CHYBA, bardzo malutka przerwa, starszliwie malutka, ale chyba jest, jednak ta poprawa mi wystarczy xD

teraz znajde memorke i można połupać, lecz i tak proszę o poradę, może da się coś zrobic lepiej, z góry thx.

PS: Polecam Alocohola, jak nic :smiley: jeżeli komuś sie skonczy trial to niech sie dobrze zastanowi, żeby kupić pelna wersje, jesli ktos robie tego dużo to polecam :stuck_out_tongue_winking_eye: