Porada w kupnie zasilacza

Ok, bede informowal na bierzaco o wyniku sprzedarzy akrty i moimi funduszami. Mam nadzieje że razem złożymy dobrą konfiguracje ;). A i nei zapomni przesłać fot z tego komap koelgi.

przypomnij się na PW we wtorek wieczorem to prześlę jak będę miał - powinienem. I kto tam jeszcze chce.

Nie mam głowy do takich rzeczy, mogę zapomnieć więc dajcie znak-sygnał i pójdą gdzie potrzeba :slight_smile:

A co powiesz na jakąś dobrą kartę graficzną ze stajni ATI Radeon? Podobno są tańsze - a jak z wydajnością? Do dyspozycji bede mial okolo 600 zł …

Wydajnościowo są bdb np. X1950Pro

Poczytaj to:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2468-43

Wtedy kupie i płyte i karte xD i jakies chlodzenei na intela jak mi starczy (podaj cracker jakies propozycje do 100 zł wydajne i tnaie).

Chłodzenie :?:

COOLER i jakąś dobrą PASTĘ TERMO PRZEWODZĄCĄ

Tu pisza ze trudnosc z podkrecaniem radeona i wiatrak nei jest cichy

Raczej Radeon ma dobre O/C a jak się na nim znasz to wgranie Biosu do niego nie sprawi ci problemu a po tym małym modzie ma on bdb O/C

a i te chlodzenei nadaje sie nam oja obudowe? i na plyte?

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 9:58

no to co? GF czy Radeon?

Noo a czemu nie :?:

“jak chcesz”

ale co lepiej? I co na dluzsza mete starczy? I czy za ok 600 zł kupie plyte i karte? i chlodzenie? <- jesli tak to jaka ewentualnosc

Nie wiem ale wydaje mi się że ten Radek X1950PRo jest lepszy do nowych gier…

Kupisz…

Złożyć :?:

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 10:08

DFI Infinity NF Ultra II <— Płyta Główna (socket AM2)

GALAXY 7600GT 256MB ZALMAN <— Grafa

ARCTIC COOLING FREEZER 7 PRO <— Cooler na Procka

Arctic Silver 5 <— Pasta Termo Przewodząca

Chodzi mi o to czy kupie za 600 zł Płytę główną i nową karte graficzną, a z racji tego że chce podkręcać procesor i stąd moje pytanie ilo to wszystko by kosztowało gdzieś.

Kupisz ale nie będzie to cudo techniki tzn. lepiej za 600zł to samą grafe kupic

Grafika gdzieś za 500 zł i chłodzenie na procesor a płytę główną narazie nie potrzeba - moze tak być?

Może być ale jaką w końcu masz płytę główną :?:

Gigabyte 965P-S3

Ale ty masz dobrą karte graficzną…

Ja bym kupił Scythe Infinity i wtedy kręcił :stuck_out_tongue:

Powiedz jeszcze raz co mi proponujesz. Podkręcanie procesora + chłodzenie (ok.?). Wymiana chłodzenia z Gigabyte 7600 GT na jakie? No i cichsze wiatraki w obudowie :stuck_out_tongue:

A to chłodzenie na procesor zmieści mi się w Modecom Step 407? :stuck_out_tongue:

TAK

To polecam ponieważ grafikę masz bdb…

Chłodzenie brałbym Scythe Infinity i grafe zostawił