Poradnik legalizacji

Co Wy na to aby napisać poradnik jak być legalnym ? I to wcale nei linuxa instalując…

Tylko Windowsa 2003 SBS i przerobić go na XP Pro wyłączając nie potrzebne usługi a włączając potrzebne, instalując darmowe odpowiedniki programów.

Jak myślicie ? Dużo ludzi nawet o tym nie wie że może by legalnym co prawda 6 miesięcy tylko ale przez ten czas na pewno da się rade uzbierać na legalnego XP i być cały czas legalnym.

:o

Myślę że było by to bardzo przydatne. Przynajmniej nikt nie powie że jest drogo być legalnym. A formata jai tak robie co 3 miesiące więc żaden problem.

Monczkin nie zrozumiałem … :confused:

nie opłaca sie bo ci co maja pirata to juz nigdy oryginału nie kupią

:o jeżeli przyjmiemy że pirat to taki co ma nielegalnego windowsa i po 6 miesiącach kupi legalnego np.: XP i

to pisz powodzenia. :roll:

A czy win 2k3 i to jeszcze SBS jest darmowy :o

To jużą chyba lepiej kupić XP jak wydać 3160 zł na win 2k3

No tak ale przez całe 6 miesięcy jest a przez ten czas można uzbierać na licencję na Xp…

To lepiej niż cały czas być…

a tu sie mylisz miałem pirata i jakoś mogłem sie pofatygować i iść do sklepu poprosić pana sprzedawce aby podał mi Windowsa Xp home editon w wersji OEM i skasował na swojej kasie fiskalnej

Panowie jak zwykle nierozumiecie o co chodzi, win 2003 mozna miec za 20zł [koszty przesyłki] wersje 180 dni, po tym czasie mozna sie pofatyowac do slepu po XP oem.

Niechodzi o to że ktoś kupi system za 3100zł a potem kupi XP za 320zł :smiley: myślicie czasem?

można mieć również za darmo ściągając ową wersję “testową” z internetu :slight_smile: