Porady dotyczące zakupu Karty graficznej

Witam !

Czy ktos wie cos o karcie graficznej ( Gigabyte GeForce 9600 GT SilentPipe 1GB DDR3 PCI-E BOX )? Bo nie wiem czy ją kupic ;/

nie wiem ile mi pochodzi i czy jest wystarczająco wydajna ? :slight_smile:

Proszę o jakies info na ten temat

to zależy w dużej mierze od zasilacza,

karta jak karta, zależy w jakiej cenie ona jest.

I ile możesz przeznaczyć na zakup karty.

Podaj jaki masz zasilacz(moc i marka). Do tego inne podzespoły co by karcioszka nie nudziła się zbytnio.

A i na to 1GB nie patrz się, taki chłit marketingowy :slight_smile:

Jaki masz sprzęt??

Prawdę mówiąc to spokojnie wystarczy 9600gt 512MB, bo więcej nie potrzeba.

Na zasilaczu jest napisane “casecom 400watt”, na karte graficzna moge wydac do 500zl. Tutaj daje wam link do zakupu ( http://www.agito.pl/seria_9/gigabyte_geforce_9600_gt_silentpipe_1gb_ddr3_pcie_box.1988.333213.html )

Tutaj daje wam screny z everesta:

eve1uw6.th.png

eve2222xe8.th.png

Zasilacz do wymiany. http://www.oc-forum.org/index.php?showtopic=13020

Niestety nie mam teraz kasy i za bardzo nie moge kupic zasilacza… Polecicie mi jakas karte zeby komp odpalal dobre gry? ( takie jak: assassains cred, GRID itp.)

To pierw zainwestuj w dobrą zasiłke, a potem w grafe. Zasiłka jest najważniejsza.

stuknij się w bambuko, bierzesz słabszą kartę i do tego zasilacz i masz kase ;/

karta radeon 3850/gf8800gt i zasilacz koledzy ci podpowiedzą i masz kase…

Tylko ze teraz mam bardzo slaba karte ktora nie obsluguje shadera 3.0 i nie moge grac w zadne dobre gierki.

@up

Kupie karte gf8800gt za 450zl i co? kupie jakis dobry zasilacz za 50zl?

Człowieku, coś Ty tak szybko wszystko byś zamówił, bez zastanowienia większego.

Rozumiem, że chcesz mocniejszy zasilacz z myślą o przyszłej ew rozbudowie, albo żeby starczył na następnego składanego kompa. Ten Twój zasilacz jest kompletnie nieopłacalny. 20zł drożej masz Corsair’a 750W, bardzo dobry zasilacz. Ale do Twojego kompa i myśląc o przyszłej niewielkiej modernizacji, starczyłby Ci Corsair 450W w granicach 180zł. Zostaje Ci 320zł, a w granicach 280zł masz 9600GT od Galaxy z autorskim chłodzeniem i nie musiałbyś na nic zbierać, a by jeszcze zostało na przesyłkę i piwo. Oczywiście mógłbyś dozbierać jeszcze 100zł i miałbyś najtańszą hd4850, która byłaby super kartą jak dla Ciebie.

No ale skoro już wszystko postanowione…

BTW viewtopic.php?f=19&t=213590

w gorącej wodzie jesteś kąpany ;/

tylko jak narazie to nie korzystasz z naszych rad…

nie kupuj tej karty za 500 zł ;/

za 250 zł jest radeon 3850.

Ten radeon jest bardzo wydajny w grach. Wystarczy do wszystkich najnowszych tytułów