Poroblem z linkiem

Witam!

Na wstepie chicalbym napsiac ze zastanwialem sie czy zakładac nowy temat czy umieścić posta w ktoryms z innych tematów ale doszedlem do wniosku iż kazda sprawa powinna być rozpatrzpona oddzielenie

Otóż taki sam problem mam jak pare innych osob które zalozylu podbne tematy.

Dostalem linka na gg, kliknalem i nic sie nie dzialo, ale nie moge pisac do tych osob od ktorych dostalem, nie o to tu glownie chodzi bo po paru godzinach wszystko bedzie chyab okej, tak samo jest jak robi sie konferencje na klikanscie osob.

bardziej sie boje dzialania tego wirusa?

Jakies 2 tyg temu dosatlem tez takiego linka troche innego kliknalem storna sie nie wyswietlila, osoba z mojego forum muzcznego tez dostali w tym admin,po tym czasie ktos zdobyl haslo do servera, a wiec obawiam sie ze to powoduje wyciaganie hasla?Moze tak az sie teraz nei obawiam bo jestem po foramcie i hasla na dysku nie zapisuje nie korzystam a utomatycznego logowania

ale mimo wszystko chcialbym tu podac logi do sprawdzenia jak by ktoś mogł to uczynic, był bym wdzieczny.

Jak mogl ktos sprawdzic, czy wszystko jest wporzadku czy nie.

Przed chwial robilem scan ad-adware usualem jakies 24 gowna, potem spybotem—>nic nie znalazlo, potem anty wirus i AVG Anti-Spyware—>cos tam coś usunalem.

Logi są czyste :wink:

Na pewno jest wszytko wporzadku:>?? Nie musze się martwić?

Inne osoby co tu zkladaly tematy z podbnym(tym samym problemem) mialy jakies uchybienia i musialy cos usunąc itd.

Jest OK :slight_smile: Nie masz się czym martwić :slight_smile: