Porozmawiajmy na temat: dobre programy to.. ponieważ?

(Jplz) #1

Proszę Was, byście pisali krótko i na temat wg wzoru: - skopiuj tekst.

Polecam program:

• Dlaczego? (uzasadnij):

• Jak długo go używasz?:

-- Dodane 24.07.2009 (Pt) 1:19 --

Polecam program: Photoshop CS (pierwszy numer)

- Dlaczego? (uzasadnij): ten program idealnie oddaje moją pasje. Uwielbiam tworzyć projekty graficzne. Cały czas muszę się uczyć nowych rzeczy, bo program posiada nieograniczone możliwości. Dlaczego nie używam nowszych wersji? No cóż ... nowsze wersje są dla amatorów :wink:

- Jak długo go używasz?: od 6 lat

(trubul.as999) #2

Polecam program: SUMo

• Dlaczego? (uzasadnij): ponieważ wyszukuje za mnie najnowsze wersje programów, co zabezpiecza mnie np. przed lukami w zabezpieczeniach :slight_smile:

• Jak długo go używasz?: od 2 lat

(Hitm3n) #3

Polecam program: CCleaner

- Dlaczego? (uzasadnij):ponieważ czyści komputer ze zbędnych plików, które tylko zabierają miejsce

- Jak długo go używasz ?: od początku, kiedy się ukazał, czyli jakieś 4 lata.

(master of disaster) #4

Polecam program: InfranView

- Dlaczego? (uzasadnij): świetny program do obróbki zdjęć, po dodaniu pluginów otwiera wszystkie formaty grafik jakie potrzebuje (np. podglad psd photoshop) ma wiele świetnych funkcji jak przetwarzanie wsadowe, czy własna galeria html, Po prostu świetny program!

- Jak długo go używasz ?: od jakiś 2 lat

(Binio21a) #5

Polecam program: AQQ

• Dlaczego? (uzasadnij): stabilność, szybkość działania, obsługa wielu sieci, funkcjonalność, ciekawe wtyczki, mało natarczywe reklamy (w porównaniu z padu-padu)

• Jak długo go używasz ?: Około rok ^^

(Jplz) #6

Polecam program: WORD (MS office)

- Dlaczego? (uzasadnij): Korzystam z niego od kiedy powstał pierwszy profesjonalny edytor tekstu. Dzięki temu programowi mogę tylko tworzyć listy, papier firmowy, prezentacje (dyplom, pracę magisterską), ale również umożliwia tworzenie plików .pdf (co dziś jest potrzebne, zwłaszcza jak się wysyła ofertę firmy czy CV dla pracodawcy.

- Jak długo go używasz?: od 9 lat :wink:

(sla17) #7

Polecam program: Windows XP

- Dlaczego? (uzasadnij): stabilność, ogromna lista tweaków, wskazówek, VSów - wszystko co mi potrzebne :stuck_out_tongue:

- Jak długo go używasz?: 4 lata :stuck_out_tongue:

(Konrados1906) #8

Polecam programL: eset nod 32

• Dlaczego? (uzasadnij): bardzo wysoka wykrywaność virów, małe obciążenie systemu

• Jak długo go używasz?: 1 rok

(dawidos) #9
  • Polecan program: AIMP 2

• Dlaczego: bo dobrze odtwarza muze, bo moge zrobić żeby był na wierzchu i zrobić z niego paseczek dzięki czemu łatwo można przerzucać piosenki :stuck_out_tongue:

• Jak długo używasz?: rok

(xomo_pl) #10

Polecam program : KMPlayer

Dlaczego?: bo odtwarza większość formatów, ma kodeki "w sobie", odrazu wczytuje napisy przy starcie filmu (nie trzeba samemu wczytywać), nie obciąża zbyt mocno koputera.

Jak długo używasz? od około 3lat.

(Montreux Drummer) #11

Polecam program: Helicon Filter

- Dlaczego? (uzasadnij): Ponieważ jest bardzo prostym programem do obróbki zdjęć . Bardzo szybko możesz "odpicować" zdjęcie, wyostrzając je, zmieniając barwę kolorów, ostrość, skalę itp, a także wyretuszować ręcznie.

- Jak długo go używasz?: od ok 3 miesięcy

(matekadamczak) #12

Polecam program: Daemon Tools

-Dlaczego? (uzasadnij) bo to bardzo dobry emulator płyt, odczytuje dużo formatów obrazów płyt idealny do wstawiania obrazów linuxów i uruchamiania ich na Virtual PC

(trubul.as999) #13

Polecam program: Sopcast

• Dlaczego? (uzasadnij): ponieważ dzięki niemu mogę oglądać TV zakodowanych programów na komputerze :smiley:

• Jak długo go używasz?: od roku.