Porty USB z tyłu komputera nie obsługują drukarki

Witam,

mam komputer dell vostro, windows 7. Przeinstalowałem drukarkę OKI B411(mam za swoje :confused: ) i mam teraz tak, że podłączona do jednego z portów USB z tyłu komputera nie działa prawidłowo tzn drukuje robaczki zamiast strony testowej. Podłączona do jednego z portów z przodu działą prawidłowo. Porty z tyłu działają, bo tam jest podłączona klawiatura, na której piszę te słowa. I myszka też jest tam podłączona i działa.

 

Pomóżcie proszę: chcę podłączyć drukarkę do portu z tyłu komputera i żeby działała normalnie. Sterowniki przeinstalowywałem kilkakrotnie, porty sprawdziłem wszystkie.

 

pozdrawiam

Yaneeck

 

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Gdy przeinstalowywałeś sterownik (nie tylko soft producenta, ale również sterownik w managerze zadań) drukarka była podłączona z tyłu ?

Cały czas była podłączona z tyłu. Przełożyłem do przodu w ramach “działań magicznych”, no i zadziałało.

O jakim sterowniku w managerze zadań piszesz? Usunąłem drukarkę w okienku drukarek, wyczyściłem rejestr ccleaner-em, zresetowałem komputer. Czy coś zaniedbałem?

 

pzdr

y