Poruszające się gify na stronie

Mam takie problem ze nie chca mi sie wyświetlać na stronie poruszajace sie gify … chciałbym sie zapytać czy trzeba cos dodatkowo konfigurowac aby sie one poruszały… z góry dzieki

Jakiej przeglądarki używasz ???

IE 6 windows 98 SE

panel stero - obcje inter - zaawansowane - włącz animacje (zaptaszkuj)

Dzieki … hehe ale jak otwieram moja przegladarką lub przegladarka w pajaczku to gify sie poruszają … jak je weśle na server i otwoze strone z internetu to wtedy nie działąja…

Złączono Posta : 11.01.2006 (Sro) 13:47

czy jest taka mozliwość ze cos jest z tym serwerem?.. gify umieszczam na koncie http://www.cba.pl … zauwazyłem tez ze strona nie zawsze sie otwiera… niewiem czy oni maja jakieś odświerzanie właczone … ale np w godzinach nocnych nie chce sie otwiarac … dzieki ze wogle ktos mi starał sie pomuc :stuck_out_tongue:

Kalimistrz hmm dziwny problem bo ja tez mam tam konto i gify śmigają (nie zauważyłem, żeby były jakieś problemy z ich wyświetlaniem) sam zobacz

Pozdrawiam :wink:

no właśnie dla mnie też to jest dziwne … jak otwieram z dysku strone to wszystko ładnie sie porusza… a jak wyśle na server to jest taki harakterystyczny X w tym miejscu… inne obraski jpg i gify nie ruchome pojawiaja sie … dlatego właśnie pytałem sie czy moze trzeba coś w HEAD wpisać … coś jeszcze pokombinuje… ale dzieki :slight_smile: przynajmniej dowiedziałem sie ze nic z serwerem nie jest