Poser 5 - renderowanie animacji i obrazu .jpg


(Kam) #1

Post 1:

Cześć. Może mi ktoś napisać dokładnie jak wyrenderować animację i obraz jpg?? Próbuję ciągle i nie moge dać sobie rady. Pomóżcie.

Post 2:

No co jest, nikt nie zna Posera 5 :frowning:


Następnym :smiley: razem - usunę .

Asterisk


(Magbag) #2

Renderujesz normalnie - przez opcję render w menu. Wcześniej ustaw parametry w opcjach renderingu. Jeśli chcesz mieć jpg - po wyrenderowaniu sceny po prostu zapisujesz ją w tym formacie (menu file - export - image). Podobnie z animacja - parametry renderingu animacji ustalasz również w Render options (menu Render) lub w Movie Output Settings (menu Animation) - to nie ma znaczenia w obu wypadkach otwiera sie i tak to samo okno. Potem renderujesz animację - menu Animation - Make Movie i w kolejnych krokach ustawiasz odpowiednie parametry - m.in. to, żeby kolejne klatki eksportowały się w formie renderów.

I nie dziw się, że nikt nie odpowiada na Twoje pytanie a-propos Posera - to nie jest zbyt popularny w Polsce program :wink: - jesśi masz jeszcze jakieś pytania na temat Posera lub moja odpowiedz wydaje Ci sie mało precyzyjna - zapraszam na forum w moim portalu - adres w stopce.