--- posluchajcie i ocencie ---

Nie podoba mi się ta piosenka :lol:

Panowie moze wiecej szczegolow a nie tylko same ogolniki.

popraw ją trochę i będzie lepsza :slight_smile:

że sam ją zmixowałeś to już coś :slight_smile:

ale jak będziesz pracował i pracował to zrobisz kiedyś coś dobrego…

a co do tej mp3-ki to jest średnia

podkład powinien być bardziej wyraźny. w tym utworze są praktycznie same basy. powinieneś zrobić jakiś fajny “główny temat” i o niego oprzeć cały utwór. DJ Tiesto - Adagio for strings jest dobrym przykładem. na początku basy. potem wchodzi temacik i cały utwór jest już o niego oparty

nie ten wiek do tego rytmu ,ale to nie twój problem tylko mój,nie słucham bo to nie to pozdrowienia :slight_smile:

Przeczytaj jeszcze raz uwaznie.

Nie chodzi mi o lepsza ocene a o szczegoly na temat zapodanych ocen.

Przeciez nawet negatywna ocena moze mi pomoc ale zeby zawierala konkretne zarzuty a nie takie bezsensowne ogolniki.

Przeciętna, w skali 1-10 oceniam na 5 ;).

Widac ze niemasz doswiadczenia jako DJ’ej… !!

Ponieważ poziom merytoryczny topiku jest żenujący

i ewoluuje w kierunku słownych przepychanek,

wszystko wskazuje na to, ze zostanie on zamknięty.

Jak na doświadczonego DJ’eja, utwór jest, że tak powiem średni…

BUM BUM BUM BUM BUM BUM i nic więcej gdyby pasy były bardziej dźwięczne lub były by troche cichsze było by to w sam raz (czyt. uszło by)

No O.K.

Ale niektorzy mi mowia, ze tam wogole nie ma basu, wytykaja mi, ze za malo go tam dalem.

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 8:39

No chyba nie jest az tak zle. Wydaje mi sie , ze kolejni wypowiadajacy sie w koncu pokaza, ze stac ich na wiecej i ow topik bedzie zawieral sama konstruktywna tresc.

Pozdrawiam

Ja nie mam aż takich wymagań - wystarczy mi sensowna :smiley:

Niedawno sam zrobiłem własny remix który udał mi się średnio.Jak chcesz to sobie przesłuchaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

A co do twojego remixa jest niżesz średni.Daje 4/10

Rafi nei bądź aztaki krytyczny. Ja bym mu dał 6/10 za t że sie starałi nie wstydzi sie pokazać swojego dzieła.

  1. Nie chce sie sciagnac Twoj remix z podanych linkow.

  2. Podejrzewam , ze jest to remix , czyli odpowiednio zmieszane gotowe utwory.

  3. W moim przypadku jest to moj nowy utwor, czyli cos o wiele wiecej niz Twoje tylko zlepienie kawalkow.

Musisz kliknąć “free” i czekać, pobierać bez żadnego menedżera plików.

Pierwsze miejsce na Wirtualnej Polsce

http://mp3.wp.pl/p/strefa/gatunki/E1.html