Posty na forach

Witam.

Mam problem z pisaniem postow na niektorych * forach dyskusyjnych. Loguje sie normalnie ale podczas klikania “Wyslij” albo “Nowy temat” strona proponuje mi logowanie. I tak w kolko. Bede wdzieczny za informacje mogace wytlumaczyc to zjawisko.

Dodatkowe informacje: Win XP, Opera7, IE6, net przez kablowke.

* wygladajacych tak jak to forum, czyli w miare standardowo i PHPowo.


Update

Przenoszę z Oprogramowanie do :arrow: Problemy

Golden Finger

a

Na początek radzę wyczyścić cookies i pliki tymczasowe (dla IE Temporary Internet Files). Powinno pomóc.

Zobacz tez jaki masz poziom prywatności (Zakładka Prywatność w ‘Narzędzia|Opcje internetowe…’ - jeśli chodzi o IE; wystarczy w zupełności średni ).

__________________________

Golden Finger =D> ode mnie.

Po pierwsze: dzieki za szybka odpowiedź.

Po drugie: przepraszam za robienie bajzla. Ja takie zle zaadresowane posty jako moderator kasowalem. Dzieki za wyrozumialosc.

Po trzecie: obawialem sie takiej odpowiedzi. Moglem napisac “tylko nie radzcie kasowac ciasteczek bo to nic nie daje” (wiem, ze to pomaga ale nie tym razem). Poziom prywatnosci mam sredni.

Hmm… W takim razie mam tylko jeden pomysł… Przeskanowanie komputera jakimś programem typu Ad-aware. Jeśli to nie pomoże, to ja się poddaję - szczerze powiedziawszy, bo nie widzę sensu dawania porady w takim przypadku w stylu: “format C:” :x :frowning:

Być może, ze względów bezpieczeństwa wprowadzono na

nich krótki czas braku aktywności - pisząc posta, czynisz

to zbyt długo ( jesteś w tym momencie nieaktywny ).

W takim razie kolega rampararam może napisać treść posta w dowolnym edytorze tekstowym,a potem wkleić treść w przeznaczone do tego miejsce. Wtedy nie będzie problemów z tą “nieaktywnością”

mozę być to problem z hasłem wpisywanym w system moze wyczyść autouzupełnianie

Gdyby to był problem z hasłem to by się nie zalogował. Więc jedno drugie wyklucza.

Faktycznie, format C: to sredni pomysl. Jak sie czlowiek przyzwyczai do tych lepszych windowsow (XP) to okresowe reinstalki przypominaja koszmary z dziecinstwa.

Pewnie przydalaby sie gruntowna znajomosc dzialania mechanizmow dzialania takich forow. Chyba mam jakis nietypowy problem i w tym pech. Coz, komputery.

Postow nie pisze za dlugo (bywa, ze 2 godziny :smiley: ale nie tu). Czasem sie zalogowuje, klikam na “Odpowiedz” i sru: prosba o login. Tego posta pisze w “Szybkiej opowiedzi” majac nadzieje, ze to cos zmieni.

Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.