Poszę o opinie o tej karcie graficznej

Siemka!

Jestem ciekaw czy waszym zdaniem opłaca się kupić tą kartę Radeon 1900 Możecie mi ew. zaproponować coś lepszego lub taniej?

http://www.znak.pl/index.php?cid=143&scid=2514&prid=kgPCX8800GTXAsu768+BOX

do jakiej kwoty?

Karta bardzo wydajna. Tylko w tej cenie to obecnie GF 8800GTS byłby lepszy (wsparcie dla DX 10), który jest niedzużo droższy. Tylko jeśli zamierzasz włożyć to do zestawu który masz w podpisie, to nie wiem czy jest sens. Procesor niezbyt wydajny do gier :roll:

Ja bym poczekał i kupił coś po świętach… :wink: Ceny niższe i nowe potworki od nVidii mają wyjśc. Zresztą ATI też już zapowiedziało nowy sprzęt.

Jak masz wydac od 1000 do 1500 zeta kup se prosesor jakis 3.2 giga cena 500 zł , Ram 256 dwe kosci razem 512 cena kakieś 160 zeta

Karte za 500 zeta oraz płyte takie po 400 zł.

Jeśli nie masz odpowiedniego prosora z płytą oraz z wystarzajacym ramem to karta za 1500 zeta nie wyciongnie wiele ta co proponowałes.

leoiej idz do serwisu, gdzie kupwałes kompa podaj parametry kompa sprzedawcy

Nie kupuj na alegro nie ma gwarancji a karta moze byc już po owerlockingu

popatrz na jego sing co ma bo brednie wypisales,wykrecic procka pozadnie 3.6ghz co lepsze sztuki wymagaja tylko 1.35V gorsz 1.45V i styknie.

920 dobrze sie kreci.

Proponujesz kupic mu garfe w tym samym przedziale cenowym co ma teraz :o :x

mariolandia

no coment :stuck_out_tongue:

SzymSzejdi

wstrzymaj sie najlepiej z zakupem

kronos Tak też chyba zrobie, dziękuję wszystkim którzy mi pomogli

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 11:26

:lol: :lol: :lol:

mariolandia - to co wcześniej - to nie Forum archeologiczne.

Nie odkopuj starych tematów.

Dodatkowo: Nie pisz OT-ów w działach technicznych a miejsce na reklamę? To nie tu.

Posty kosz.