Poszkuję bardzo cichej klawiatury i myszki


(!GrOcAL!) #1

Do swojego PC poszukuję bardzo cichej myszki i klawiatury.


(Tirion) #2

jeżeli bardzo zależy ci na ciszy wo warto zainteresować się silikonowymi klawiaturami.

Ostrzegam, że nie każdemu komfortowo pracuje się na takiej klawiaturze, sprawdź ja w sklepie przed kupnem.

http://allegro.pl/klawiatura-silikonowa ... 98284.html


(Boguszek) #3

Logitech K 750

RAZER DIAMONDBACK


(sla17) #4

Bezgłośny zestaw to silikonowa klawiatura + Apple Magic Mouse - ciszej się chyba już nie da :smiley: Komfort pracy - o ile na myszce można pracować (chociaż jest wybredna co do systemu), to na silikonie źle mi się pisze :smiley:


(Boguszek) #5

Z silikonu to cycki tylko dobrze wychodzą :lol:


(Depedro70) #6

Myszka Logitech MX 518 jest dość cicha w porównaniu np do A4tech. Jest to bardzo udany model,zbierający bardzo dużo pozytywnych opinii.


(Starlet333) #7

Ej no co wy już wymyślacie, myszka niby głośna jest ? Przecież nie tłuczesz w nią non-stop... Nawet jakbyś tłukł to więcej hałasu robi monitor (lol)


(sla17) #8

1110111 , nie stwierdzałbym tego od razu. Wszystko zależy od tego, co kto ma za sprzęt - gdy ktoś ma coś cichego, albo co lepsze - pasywnego to dźwięk tłuczenia w klawiatury po chwili może być naprawdę nieznośny, szczególnie dla innej osoby. Sam wiem, bo jak sobie leżę i ktoś tłucze to mam ochotę ja coś roztłuc :smiley:


(Starlet333) #9

Klawiatury tak, ale z myszką to już trochę przesada...


(Makulecm) #10

Razer Abyssus- Koszt około 120-150zł (ja kupiłem za 130 z groszem) Jak na myszkę jest dosyć cicha, a i wygląda nawet ładnie. Trzy poziomy czułości i dwa częstotliwości odświeżania. Naprawdę polecam. (Inne myszki od razera też są niezłe)

Co do klawiatury to ci nie pomogę. Mam razer arctossa i mi starczy


(Pyszczek255) #11

ja mam iboxa i muszę powiedzieć, że klawiatura jest bardzo wygodna do pisania, no i też co ważne nie zacinają się klawisze. A czasem mi się zdarzało, że w trakcie pisania coś mi się zacinało.