Poszsukuję dobrych słuchawek dousznych

(system) #1

Witam

Jak w temacie. Potrzebne są słuchawki z małym basem. Dla osoby słuchającej ROCK-a. Cena do 50zł z przesyłką.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i linki z allegro.pl.

Pozdrawiam

Piotrek W.

(Djonik) #2

Rozejrzyj się za słuchawkami Sennheiser MX300 / MX400/ MX500.

(Garfield) #3

Sennheiser & Creative... ale nie kupuj z allegro BŁAGAM [-o<

(Djonik) #4

Nie stawiałbym Creativów obok Sennheiserów. Dobre są jeszcze Kossy. Tak, jak mówi @milan.torun na allegro jest pełno podróbek.

(Garfield) #5

Ho Ho! czemu ? no może Creative nie są tak dobre jak Sennhei'y (nie wiem jak to się pisze) ale są tańsze :wink:

Potwierdzone naukowo :wink:

(system) #6

ok dzięki

(Jonek29) #7

(Garfield) #8

czytasz w ogóle cały temat ??

(Jonek29) #9

Tak to że jest pełno podróbek nie usprawiedliwia tego że by nic kupował na allegro, jak sam nie kupujesz to nie znaczy nie inni nie mogą.

(Monczkin) #10

piotrek9550 , co to ma wspólnego powiedz mi z działem Poszukuję? Zacznij czytać opisy działów, zanim założysz temat :evil:

(Garfield) #11

ale ja mu nie napisałem, aby NIC nie kupował, ale konkretnie tych słuchawek !

(Andrzej91) #12

Ja mam Creative EP-630. Basa mają dobrego, ale w swojej mp3 mam ustawiony eq na ROCK i słuchawki na prawdę bardzo ładnie puszczają Red Hotów, Wilki i inne rockowe piosenki. Polecam te słuchawki jak zawsze :slight_smile:

(Rafal M F) #13

A to mają być pchełki, czy dokanałówki?

Bo jak te pierwsze to jedne z najlepszych pchełek to srs200 od Vedii. Coś Sennheisera też może być, ale tylko MX500 mogą się równać z srs'ami.

Jeżeli chodzi o dokanałówki to Philipsy She9500, unikaj EP-630 creativa. Są to strasznie 'dudniące' słuchawki.

(system) #14

Ja mam Philipsa i mi wystarczą, ale siostra ma jakieś no name shity i chce wymienić

(Jonek29) #15

Tez ma Phlipsa SHPI900 i jakość piękna.

(Garfield) #16

tja... świetne słuchawki douszne ! POLECAM =D> :expressionless: