Poszsukuję dobrych słuchawek dousznych

Witam

Jak w temacie. Potrzebne są słuchawki z małym basem. Dla osoby słuchającej ROCK-a. Cena do 50zł z przesyłką.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i linki z allegro.pl.

Pozdrawiam

Piotrek W.

Rozejrzyj się za słuchawkami Sennheiser MX300 / MX400/ MX500.

Sennheiser & Creative… ale nie kupuj z allegro BŁAGAM ![-o<

Nie stawiałbym Creativów obok Sennheiserów. Dobre są jeszcze Kossy. Tak, jak mówi @milan.torun na allegro jest pełno podróbek.

Ho Ho! czemu ? no może Creative nie są tak dobre jak Sennhei’y (nie wiem jak to się pisze) ale są tańsze :wink:

Potwierdzone naukowo :wink:

ok dzięki

czytasz w ogóle cały temat ??

Tak to że jest pełno podróbek nie usprawiedliwia tego że by nic kupował na allegro, jak sam nie kupujesz to nie znaczy nie inni nie mogą.

piotrek9550 , co to ma wspólnego powiedz mi z działem Poszukuję? Zacznij czytać opisy działów, zanim założysz temat :evil:

ale ja mu nie napisałem, aby NIC nie kupował, ale konkretnie tych słuchawek !

Ja mam Creative EP-630. Basa mają dobrego, ale w swojej mp3 mam ustawiony eq na ROCK i słuchawki na prawdę bardzo ładnie puszczają Red Hotów, Wilki i inne rockowe piosenki. Polecam te słuchawki jak zawsze :slight_smile:

A to mają być pchełki, czy dokanałówki?

Bo jak te pierwsze to jedne z najlepszych pchełek to srs200 od Vedii. Coś Sennheisera też może być, ale tylko MX500 mogą się równać z srs’ami.

Jeżeli chodzi o dokanałówki to Philipsy She9500, unikaj EP-630 creativa. Są to strasznie ‘dudniące’ słuchawki.

Ja mam Philipsa i mi wystarczą, ale siostra ma jakieś no name shity i chce wymienić

Tez ma Phlipsa SHPI900 i jakość piękna.

tja… świetne słuchawki douszne ! POLECAM =D> :expressionless: