Poszuje dobrych programów do czyszczenia kompa

siemka. otóż mam dylemat. nie wiem jakie programy zainstalować żeby utrzymać winde w czystości. Może wy mi polecicie i napiszecie jakich wy używacie programów i jak często ich używacie. Ps moją być nawet płatne.

win xp pro z sp2 avast i to wszystko

nieinstaluj m,asy niepotrzebnego softu nie otwieraj podejżanych plików nie chodz po podejżanych stronach nie klikaj w podejżane linki i będzie czysto !

raz na jakiś przeskanować sysa w trybie awaryjnym oczyścić rejestr robić regularnie defragmentacje dysku a system będzie dłuuuuuuuuugo w dobre kondycji :stuck_out_tongue:

np czym??

mam Kaspersky Internet Security 06

instaluje tylko to co potrzebuje i nie chodzę po żadnych stronach typu XXX. a defragmentację robie raz w tygodniu.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

1: Polecam Avirę Personal Classic + Zone Alarm Free + Spybot S&D + Windows Worms Doors Cleaner

2: Proponuje wyczyścić rejestr z pozostałości po nieużywanych programach : Np: Odkurzaczem , regcleanerem

3:Czyścić raz na jakiś czas tempy w windzie ATF CLEANER

4: Defragmentacja ale przy użyciu Di skeeper Lite 7.0.418

Osobiście uważam, że nie musisz robić tego AŻ TAK często. Jeśli będziesz go defragmentować raz w miesiącu to wystarczy w zupełności…

Ja polecam parę czyścicieli: EasyCleaner + CCleaner. A do rejestru RegCleaner :slight_smile:

umiesz czytać, że ma KIS.

Ja polecam program CCleaner>Spybot>RegCleaner>i Monitor instalowania z programu Odkurzacz (samego Odkurzacza nie polecam)

i będzie dobrze

ok dzieki wszystkim za odp zainstaluje CCleaner + RegCleane