Poszujuje programu, który by seryjnie sortował pliki


(la_linea) #1

Poszujuje programu, który by seryjnie sortował pliki wg nazwy we wskazanych katalogach i podkatalogach. Znasz taki ---> daj znać.


(Chillout) #2

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … your-files


(la_linea) #3

Dzięki za już, prośba o więcej :slight_smile:

Nieprecyzyjnie zadałem pytanie wiec je usciślę.

Np wrzucajac katalog do WinAmp ten domyślnie stworzy listę wg kolejnosci dodawania czy modyfikowania plików w folderze. Oczywiscie mozna wymusić przedstawienie list wg … . Ale mi chodzi o to, by już domyślnie w pliku folderu, folder to specyficzny rodzaj plików w którym znajduja się adresy do poszczególnych plików w nim się znajdujących pliki (ich adresy) były posortowane np wg nazwy.

Możba to osiągnać otwierajac folder, przekopiować do innego folderu, nakazać sortowanie wg nazwy, zaznaczyc wszytko i “chwytając” za pierwszy pzrenieść całość do folderu docelowego (czwytając inny przenoszenie czy kopiowanie rozpocznie się od tego “chwyconego” a następnie wg kolejności wyświetlenia w oknie). Ale jeśli tak chciało by się zrobić z 1.000 folderów to jednak by troszkę to potrwało, no i kazde dodanie nowego pliku, czy modyfikacja już tamsię znajdującego spowrotem wprowadza “nieporządek” bo taki plik przenosi w stosie na samą jego górę.

Fajna był by opcja systemowa w [przenieś] lub [kopiuj] czy programik to robiący ale już w czasie tej czynności automatycznie sortujący listę adresów w “pliku” jakim jest katalog wiec i “układający” pzrenoszone czy kopiowane pliki w folderze wg “właściwej” kolejnosci.