Poszukije czegos zeby namierzyc IP goscia

Witam gram od jakiegos czas w unreal tournament w sieci i gram czesto na holenderskim serwerze i codziennie prawie jest tam gosc co wszystko hackuje ,robi błąd ze wywala z gry, gra na botach ale takze zna moje IP własnie interesuje mnie w jaki to sposób czy to jest programik cziterski w grze czy jest mozliwosc ze jak znam IP servera to moge zobaczyc kto jest z nim połaczony w danym czasie?? prosił bym o pomoc chciałbym dowiedziec sie jego IP i manierzyc goscia wystarczy mi samo IP dalej juz chyba sobie poradze.Gosc cwaniakuje bo ma zmienne IP ale wiem w którym momencie to on własnie gra.Dziekuje >pozdrawiam

A co zrobisz wtedy jak namierzysz jego ip??Naślesz na niego Specnaz ??

O ile się nie mylę, to nie ma czegoś, co wywalałoby Ci, gdzie znajduje się ten koleś, kiedyś znalazłem jakąś stronę, komuś tam podobno udało się namierzyć samego siebie. Lecz jeśli ma zmienne IP, to w ogóle nie ma żadnych szans na coś takiego.

jax2 , tworzysz stronę www o bardzo skomplikowanej domenie w metadanych blokujesz boty, nie podajesz nikomu odnośnika i wysyłasz mu mysydż z informacją że na tej stronie jest fajne coś… na drugi dzień sprawdzasz logi oczywiście i ich lokalizacje… lokalizacje sprawdzisz testerami ;] ale jest jedno ale… typ pewnie łączy się przez proxy i… ekhm… nie namierzysz go… chyba że to jakiś pajackowy paź który na googlach znalazł coś albo i na torrentach i się tym jara i nie wie co to jest proxy… pajace są wśród nas więc to możliwe… ;] i to chyba EOT z mojej strony ;p

ja akurat kiedyś z logów wyciągnąłem kolesia co mi spie…lił serwis dla zabawy, dałem logi + doniesienie do psiarni i czekam, ale psy maja w tyłu ogólnie te tematy - sie nie znają w większości przypadków

belmont , w takich przypadkach najlepiej działać samemu bo to co robi taki dzieciak to niska szkodliwość społeczna…