Poszukiwane informacje o płytach winylowych lat 70

witam, poszukuje jakiś dokładnych stron z informacjami o płytach winylowych polskich wykonawców dokładniej z okresu końca lat 60, całych 70 i 80. zależy mi głównie na takich informacjach jak okładki płyt, długość każdego utworu oraz dokładna data wydania. ostatnio znalazłem strone ale kiepsko z informacjami których poszukuje. byłbym bardzowdzięczny jesliby ktoś jeszcze podał na której płycie znajduje sie utwór Zbigniewa Wodeckiego “Zacznij od Bacha” (prosiłbym o date również) tak na wszelki wypadek napisze że na większości oficjalnych stronach artystów tych informacji o płytach winylowych których szukam poprostu niema. z góry bardzo dziękuje za jakie kolwiek zainteresowanie sie tematem. pozdrawiam

Polecam Katalog Polskich Płyt

Gramofonowych:

http://www.winyle.rembertow.net/autor.p … 8685#utwor

Wynika z tego że było to wydane na dwóch składankach, jednym singlu i jednej pocztówce.

właśnie ta strone mam i faktycznie wszystko wskazuje ze niebyła na żadnej płycie tylko na pocztówce itp. ale szukam dalej informacji. i dziękuje za fatyge

Na allegro i e-bay często ktoś wystawia płyty Wodeckiego, może poproś taką osobę o listę piosenek ze sprzedawanej płyty.