Poszukiwany dobry laptop z tunerem TV

Witam,

Mam dość nietypowe zadanie, otóż potrzebuję znaleźć mojemu tacie laptop z tunerem telewizyjnym. Oprócz tego musi mieć możliwość podłączenia go do dekodera Cyfry+.

Zastanawiam się czy nie wystarczy do tego wejście hdmi do którego podłączy się kablem HDMI dekoder ? Aczkolwiek nie jestem pewien, bo nie eksperymentowałem z czymś takim.

Bo ogólnie zastanwiam się nad możliwościami i sposobami podłączenia laptopa z dekoderem Cyfry, czy ktoś z Was praktykował coś takiego ?

Czy ktoś może polecić coś fajnego z takim wyposażeniem ? Albo pomóc mi w tej kwestii ?

  1. Nie słyszałem o laptopie z wbudowanym tunerem, ale wybór takich urządzeń na USB jest dość szeroki, wystarczy poszukać, nawet niedawno było tu kilka podobnych tematów.

  2. Laptopy nie mają WEJŚĆ hdmi/vga/s-video lecz WYJŚCIA służące do oglądania obrazu z laptopa na zewnętrznym monitorze/telewizorze/projektorze. Chciałbym, żeby ludzie to w końcu zrozumieli…

  1. Znaleźć jest ciężko taki laptop o dobrych parametrach. Co do tunera TV na usb, to będe raczej przekonywał na takie rozwiązanie mojego tatę.

  2. Fakt, zapomniałem się :slight_smile: