Poszukiwany

Witam kompletnie nie znam się na tworzeniu i edycji muzyki a poszukuje programu który pozwoli mi edytować każdą ścieżke dźwięku oddzielnie, czyli vocal, gitara, organy, perkusja gitara itp, żebym mógł każdą ścieżke wyciąć przerobić przyspieszyć niezależnie od innych ścieżek, czyli wydaje mi się dość profesjonalny, cena nie gra roli, ważne żeby była polska wersja językowa

prosze o szybką odpowiedź jeśli to możliwe

pozdrawiam

Za taki program to rzeczywiście można by dać każdą cenę ale taki program który by ze zmiksowanego pliku wyodrębnił perfekcyjnie wszystkie ścieżki po prostu nie istnieje. Innymi słowy żeby coś takiego było możliwe to trzeba by dysponować studyjnym nagraniem z wyodrębnionymi ścieżkami czyli przed zmiksowaniem. To co ty byś chciał to tak jakby z upieczonego chleba wyodrębnić mąkę, sól, drożdże i inne składniki. :slight_smile:

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

heh :), pewnie masz racje, a to nie dla mnie tylko dla klijenta, a coś zaawansowanego? coś do jakichś remiksów

z zaawansowanych programów mogę polecić ci Cool Edit Pro…

natomiast jezeli chodzi o odseparowanie poszczególnych ścieżek tzn wokal, gitara itp itd z wav czy mp3 to jest to po prostu NIEWYKONALNE - dlatego ze jest to plik (mp3 czy wav) wynikowy powstały w wyniku mniejszego (wav) lub większego (mp3) skompresowania.

Korzystając z Cool Edit Pro i mając nagrany osobno wokal, perkusje, gitarę czy inne rzecz jesteś w stanie każda z nich z osobna obrobić …

ale warunkiem jest to ze cała tzw "sesje: złożysz i zapiszesz za pomocą Coll Edit Pro …

to tyle w temacie myślę …

jak coś to pisz … pomyślimy dalej ;]

FurionRC - byłeś o coś proszony. Kolejnej prośby nie będzie.