Poszukuję Acer eAudio manager na XP help!

Witam was poszukuję narzędzia Acer eAudio Manager dla laptopa Aspire Przeszukałem już wiele stron i nigdzie nie mogę znalezdż …Pomocy

na stronie acera w dziale ze sterownikami w zakładce aplikacje…

To by było z byt proste…Nie ma tam sterów po xp…

rzeczywiście eAudio niedostępne jest pod XP - nie zwróciłem uwagi :wink:

a tryb zgodności z xp?? czy coś takiego?? jaki to model notka??

edit: a sprawdzałeś na dołączonej do notka płytce ze sterkami?? tam bywa więcej aplikacji pod xp niż na stronie.

To czasami nie to: http://acer-eaudio-management.software.informer.com/ ?? (5 sekund szukania w google)

PS. W swoim wcześniejszym poście nic nie napisałeś o XP.

PS2. co to znaczy “znalezdż” ??

Acer aspire 6930G A tryb zgodności próbowałem i nic nie działa…Na płytce niestety nie ma tego programu a potrzebuje go bo chce skonfigurować sobwoofer bo strasznie charczy przy muzyce… Dzięki z góry za pomoc

Dodane 12.09.2009 (So) 17:39

Ok to napisz mi jak mam z tej strony to pobrać…Ja tam nic nie widzę do pobrania

No fakt, pospieszyłem się z tym linkiem. Po przeszukaniu wielu stronek dochodzę do wniosku, że acer nie udostępnia/nie napisał tej aplikacji w wersji na XP. Przepraszam za zamieszanie.

chyba nie ma się co dziwić - to jest już leciwy system, choć nadal mający największą rzeszę użytkowników…

mnie osobiście wydaje się, że jeśli odpowiedniej wersji nie ma na stronie producenta sprzętu - to raczej grzebanie i szukanie w necie nie odniesie żadnego rezultatu.

skrzek , z Acerem spotkałem się kiedyś z taką sytuacją, że jakąś aplikacje/sterownik dla XP znalazłem na stronie w jakimś “mniej popularnym” języku, może w tym przypadku też warto poszukać? Tylko to wtedy jak szukanie z zamkniętymi oczami… :wink: